Banner

دفاعیه وین رونی در مقابل ادعاهای نشریه سان

اخیراً در انگلیس کمپینی علیه روزنامه سان که همیشه به خبرهای اغراق‌آمیز و بعضاً ساختگی خود معروف بوده است به راه افتاده که شرکت کنندگان در آن قصد تحریم کردن این روزنامه را دارند...

به گزارش مدال، وین رونی، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستریونایتد، با انتشار بیانیه‌ای ضمن تکذیب ادعاهای روزنامه سان در مورد خود، حرفه‌ای گری این نشریه را زیر سوال برد.

اسکای گزارش می‌دهد: روزنامه سان در نسخه روز یکشنبه خود (که معمولا پرحاشیه‌ترین اخبار هفته را در بر دارد) از ارتباط وین رونی با یک دختر در هتل محل اقامت تیم دی سی یونایتد خبر داد و تصویری را هم از حضور او کنار این دختر در جلوی درب آسانسور منتشر کرد. مهاجم سابق اورتون که در سال ۲۰۰۸ با کالین رونی ازدواج کرد، دارای سه فرزند است. او با انتشار بیانیه‌ای در توییتر در دفاع از خود نوشت:

"سان این هفته در صفحه اصلی خود داستانی نوشت که انگار من دختری را به هتل محل اقامت تیم خود برده‌ام. آن‌ها می‌دانند چنین چیزی صحت ندارد و من چنین کاری نکرده‌ام. آن‌ها از من و خانواده‌ام برای فروختن روزنامه خود استفاده می‌کنند. آن شب در ونکوور، اتفاقی بین من و هیچ دختری نیافتاد. من با دختری که تصویرش منتشر شده است به تنهایی وارد آسانسور نشدم. او فقط یکی از چندین نفری بود که از من درخواست امضا و عکس انداختن کرد. تصاویری که سان منتشر کرده است، توسط عکاسی مستقل گرفته شد که بدون اطلاع یا اجازه ما، من و هم تیمی‌هایم را دنبال کرد تا از راه دور از ما عکس بگیرد. تصاویری که به روزنامه فروخته شد، گزینشی و ویرایش شده بودند تا داستانی دروغین در مورد ساخته شود. این داستان قصد لکه‌دار کردن حیثیت مرا داشت و به خانواده‌ام آسیب می‌زند."

روز پس از انتشار آن تصاویر، سایر نشریات زرد انگلستان همچون دیلی استار و مترو با انتشار تصاویری از همسر رونی در حالی که حلقه ازدواجش را به دست نداشت، به شایعات مبنی بر به اختلاف خوردن این زوج دامن زدند. 

اخبار مرتبط:

مهمانی جنجالی کار دست وین رونی داد+ عکس

تگ ها


وین رونی نشریه سان رسوایی رونی فوتبال جهان فوتبال