دفاع اسطوره یونایتد از پوگبا در مقابل انتقادات

روی کین معتقد است پل پوگبا یک ستاره بزرگ است و می تواند کمک بزرگی به یونایتد برای کسب سهمیه باشد....

به گزارش "ورزش سه"، روی کین معتقد است پل پوگبا در صورت داشتن ثبات در فرم بازی‌اش می‌تواند برای کسب جام‌های قهرمانی به منچستریونایتد کمک کند. این هافبک فرانسوی‌ که پیش از تعطیلی لیگ در نتیجه شیوع ویروس کرونا به خاطر دو مصدومیت متفاوت، تنها در هشت بازی توانسته بود شیاطین سرخ را همراهی کند، با از سرگیری بازی‌ها در سه بازی این تیم را همراهی کرده و عملکرد تأثیرگذاری را هم از خود به نمایش گذاشته است.

پوگبا که در مقاطعی عملکرد مورد انتقاد هواداران و کارشناسان بوده است، تاکنون در ۱۵۰ بازی که برای شیاطین سرخ به میدان رفته، آمار ۳۱ گل‌زده و ۳۲ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

روی کین در گفت‌وگو با نشریه «آیریش ایندیپندنت» ایرلند گفت:« پوگبا منتقدان خودش را دارد اما بازیکنی بسیار مستعد است. در چنین شرایطی هم اگر شما هر هفته بازی خوبی را از خود به نمایش نگذارید، هواداران به شما پشت می‌کنند. هواداران می‌دانند که پوگبا چه استعداد فوق‌العاده‌ای است اما بنا به دلایلی عملکرد او همیشه ثبات لازم را نداشته است. پوگبا اما قطعاً مشکلاتی از جمله مصدومیت‌ها هم داشته است.»

کین ادامه داد:« تنها به خاطر اینکه بازیکنی دوره دشواری را تجربه می‌کند، این به این معنا نیست که او تمام توانش را برای تیم به کار نمی‌گیرد. گاهی اوقات بازیکنان در جریان بازی‌ها ضربه‌هایی می‌خورند یا اینکه کمی اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهد. وقتی پوگبا بیرون از زمین کاری می‌کند، بلافاصله از او انتقاد می‌شود، اما باید بگویم که اگر پوگبا هر هفته روی فرمی باشد که پیروزی را برای منچستریونایتد ارمغان بیاورد، هواداران باید کارهای خارج از زمین و فعالیت‌هایش در شبکه‌های اجتماعی را در تحمل کنند.»

تگ ها


روی کین پل پوگبا منچستر یونایتد