دفاع اینستاگرامی پدر نیمار از پسرش

پدر نیمار و مدیربرنامه‌های ستاره برزیلی با دفاع از پسرش اعلام کرد که صحبت‌های جونیور درباره بهترین خاطره فوتبالی‌اش بدون هیچ منظور خاصی بوده است....

به گزارش مدال؛ «نیمار جونیور» مهاجم برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، با اظهارنظری عجیب، یک بار دیگر جنجال‌ساز شد. او در گفتگو با «Oh My Goal» درباره دو خاطره برتر فوتبالی‌اش، از قهرمانی المپیک 2016 و پیروزی با بارسلونا برابر PSG در سال 2017 (پیروزی 6 بر یک بلوگرانا) نام برد، اظهار نظری که خشم هواداران تیم پاریسی را برانگیخت.

حال پدر نیمار از اینستاگرام استفاده کرده تا صحبت‌های پسرش را به صورت کامل شرح دهد و از جونیور دفاع کند: «پسرم اصلاً به PSG یا بازیکنان وقت این تیم بی‌احترامی نکرده. از پایان آن بازی تا همین امروز او همیشه از این مسابقه به عنوان یکی از مهم‌ترین خاطراتش نام برده است. در مصاحبه‌ای از او پرسیدند بهترین خاطره‌ات از رختکن چیست؟ نیمار جواب داد که رختکن برزیل پس از برتری در فینال المپیک 2016 و رختکن بارسلونا پس از کامبک رویایی سال 2017 برابر پاری‌سن‌ژرمن.»

در این بین بسیاری از کارشناسان فوتبال، این اظهارنظر نیمار را در راستا فشار بیشتر به PSG جهت موافقت با انتقال او به بارسلونا می‌دانند.

بیشتر بخوانید:

نیمار: بهترین خاطره فوتبالی من شکست ۶-۱ پاری‌سن‌ژرمن است!

تگ ها


اخبار نیمار بازگشت نیمار به بارسلونا پدر نیمار پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات حواشی نیمار Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال