دفاع تمام قد ستاره سابق بارسلونا از خرید جدید رئال مادرید

سسک فابرگاس هافبک پیشین چلسی و بارسلونا در صحبت‌هایی به تمجید از ادن آزار هم‌تیمی پیشین خود پرداخت و از او علیرغم شروع ضعیفش در اسپانیا دفاع کرد....

به گزارش مدال؛ «ادن آزار» ستاره بلژیکی جهان فوتبال، در تابستان به رویای دیرینه خود رسید و راهی رئال مادرید شد. مهاجم سابق چلسی اما در بازی‌های پیش فصل در تیم «زین الدین زیدان» عملکرد چشمگیری نداشت و نمایش‌هایش با انتقادات فراوانی همراه شد. از طرفی مشکل اضافه وزنش هم باعث شد شمار منتقدانش در نخستین روز‌های پیوستن به کهکشانی‌ها بیشتر شود.

در این بین اما «سسک فابرگاس» هافبک اسپانیایی که با آزار در چلسی هم‌بازی بود، به دفاع از او برخواسته و معتقد است که ستاره بلژیکی به ستاره رئال مادرید تبدیل خواهد شد. «فابرگاس» در مصاحبه با «Radio Cope» گفت:«صحبت درباره وزن او باعث تعجب من است! انگار مردم هفت سال بازی او در لیگ برتر را ندیده‌اند. شاید پیش فصل آسانی را نداشته و این نکته صحیح است که بازی برای رئال مادرید یک اتفاق بزرگ محسوب می‌شود ولی من به او شکی ندارم. ادن تیمش را رهبری خواهد کرد.»

هافبک اسبق بارسلونا در ادامه صحبت‌های خود با این ایستگاه رادیویی از پیشنهاد رئال مادرید به خودش و پیوستن تقریبی‌اش به قوهای سپید سخن گفت: «رئال مادرید چهار بار به طور جدی به من علاقه نشان داد. دو مرتبه اول سن پایینی داشتم. مرتبه سوم هنگام جدایی ار آرسنال تصمیمم را برای بازگشت به بارسلونا گرفته بودم اما وقتی پیشنهاد رئال مادرید رسید به آن گوش کردم.»

بیشتر بخوانید:

اضافه وزن هفت کیلویی ادن آزار آتش اختلافات در رئال را شعله‌ور ساخت

تگ ها


ادن آزار سسک فابرگاس کهکشانی‌ها ادن هازارد رئال مادرید لالیگا فوتبال