Banner

دفاع تمام قد گواردیولا از ستاره جدید اینتر

پپ گواردیولا سرمربی فعلی منچسترسیتی به دفاع تمام قد از اکسیس سانچز ستاره تازه وارد اینتر پرداخت و برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت کرد....

به گزارش مدال؛ «الکسیس سانچز» پس از هجده ماه کابوس‌وار در منچستریونایتد سرانجام فوتبال انگلیس را ترک کرد و به ایتالیا بازگشت تا با پیراهن اینتر به میدان برود. «پپ گواردیولا» که در بارسلونا با سانچز سابقه همکاری داشته، از مهاجم شیلیایی دفاع کرده و معتقد است او به روزهای اوجش بازخواهد گشت.

سرمربی منچسترسیتی در همین رابطه گفت: «بازیکنان فوتبال به یک تیم وابسته نیستند. شاید بگویید او در یونایتد ناکام بود اما دلایل بسیاری برای این مساله وجود دارد. آنها انفرادی بازی نمی‌کنند، فوتبال یک بازی انفرادی نیست. هر بازیکن کنار ده بازیکن دیگر برابر تیمی دیگر با سیستم مشخص بازی می‌کند. نمی‌دانم برای سانچز چه اتفاقی افتاد چون من در یونایتد نیستم و نمی‌توانم نظر قاطعی داشته باشم اما فکر نمی‌کنم ناکامی او تنها یک دلیل داشته باشد!»

گواردیولا در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید باور دارد که کونته سرمربی مناسبی برای سانچز است: «الکسیس را کامل می‌شناسم، ما در بارسلونا با هم بودیم. او انسان فوق‌العاده‌ای‌ست و یک پسر جنگنده و البته فروتن. او حالا تصمیم گرفته به ایتالیا و تیمی بزرگ در اروپا بپیوندد، آنجا کونته حضور دارد که یک مربی فوق‌العاده است و مطمئنم اوضاع برای سانچز آن جا خوب خواهد بود.»

بیشتر بخوانید:

سولسشر با کدام بازیکنان فصل پیش یونایتد مشکل داشت؟

تگ ها


پپ گواردیولا الکسیس سانچز سانچز اینتر اینتر نراتزوری فوتبال جهان منچسترسیتی الکسیس سانچز اینتر میلان سری آ فوتبال