دفاع راست پرسپولیس چالش جدال با نساجی

بعد از اتفاقاتی که در فینال لیگ قهرمانان رقم خورد، همه در انتظار این هستند تا تدابیر فنی یحیی برای برخورد با این قضیه را در جدال با نساجی مشاهده کنند....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان در شرایطی مقابل اولسان به گل اول بازی دست یافت که نتوانست آن را خیلی حفظ کند و حریف در اولین ثانیه‌های بعد از شادی پرسپولیسی‌ها از روی نقطه پنالتی به گل تساوی دست یافت.

با این حال این پایان کار نبود و شاگردان یحیی گل محمدی در نیمه دوم نیز با دریافت گل دوم در نهایت دست شان از جام کوتاه ماند. گل دوم اولسان در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا با اشتباه مهدی شیری رقم خورد. جایی که او برای ممانعت از ضربه زدن مهاجم پشت سر خود، اقدام به ضربه زدن به توپ با دست کرد که داور بازی در VAR با اعلام پنالتی شرایط را علیه سرخپوشان کرد.

مهدی شیری که طی روزهای اخیر هجمه های سنگینی را متوجه خود دیده بوده، اکنون در بازگشت این تیم به لیگ برتر باید دید چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود و اینکه یحیی گل محمدی چه تصمیمی برای سمت راست دفاعی تیمش خواهد گرفت. آیا برای اینکه روحیه بازیکن تیمش او را همچنان به بازی خواهد گرفت یا برای اینکه این بازیکن از نظر ذهنی به شرایط ایده آل و نرمال بازگردد با استراحت دادن به شیری، فرصت را نصیب بازیکن دیگری خواهد کرد.

باید تا زمان اعلام ترکیب پرسپولیس منتظر ماند و دید بعد از چالش دست مهدی شیری در فینال، اکنون سرمربی سرخ‌ها با چه تدبیری در سمت راست دفاعی، کار را در لیگ برتر و از جدال معوقه مقابل نساجی مازندران از سر خواهد گرفت. آیا شیری با فراموش کردن اتفاقات آن بازی همچنان در ترکیب خواهد بود یا سیامک نعمتی در این پست به ترکیب اصلی می‌رسد. به نظرتان یحیی چه تصمیمی خواهد گرفت؟

تگ ها


پرسپولیس تهران نساجی مازندران