دفاع سرمربی تیم پورتو از تصمیماتش در قبال مهدی طارمی

سرمربی تیم فوتبال پورتو از تصمیماتش در قبال نحوه بازی دادن به مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیمش دفاع کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو حالا به یکی از سوژه‌های اصلی فوتبال در کشور پرتغال تبدیل شده است. طارمی در حالی این فصل راهی تیم پورتو شد که در اوایل فصل چندان از سوی «سرجیو کونسیسائو» سرمربی این تیم بازی گرفته نمی‌شد و اغلب به عنوان بازیکن تعویضی در نیمه دوم وارد زمین می‌شد.

طارمی به تدریج و با نشان دادن توانایی‌هایش جای خود را در ترکیب اصلی پورتو باز کرد و حالا به یکی از مهره‌های کلیدی این تیم تبدیل شده است.

این مهاجم ایرانی در بازی گذشته پورتو مقابل فامالیکائو دو گل زد و یک پنالتی برای پورتو گرفت و انتظار می‌رود در بازی‌های آینده هم در ترکیب اصلی قرار داشته باشد.

پورتو فردا سه شنبه در چارچوب مسابقات جام حذفی پرتغال به مصاف تیم ناسیونال می‌رود. کونسیسائو در نشست خبری پیش از این مسابقه بازهم درباره مهدی طارمی و دلایل عدم حضورش در ترکیب اصلی پورتو و ناراحتی این بازیکن مورد سئوال قرار گرفت.

کونسیسائو گفت: دوست ندارم در مورد بازیکنان به صورت جداگانه صحبت کنم، اما همانطور که دیدید، طارمی مسیر عادی خود را داشت. یک دوره هماهنگی و سازگاری وجود داشت. در این دوره یک موضوع مهم این بود که طارمی احساس کند بازی در ریوآوه با پورتو متفاوت است؛ چه زمانی که تیم توپ را در اختیار داشت و چه زمانی که این‌طور نبود.

سرمربی پورتو ضمن دفاع از تصمیماتش در قبال نحوه بازی دادن به مهاجم ایرانی گفت: فشارهای خارجی زیادی برای بازی دادن به طارمی وجود داشت. شاید اگر او در آن زمان بازی می‌کرد، الان کیفیت امروزی اش را نداشت. هیچ چیزی حتی بسیار کم از خارج روی تصمیم من تاثیر نمی‌گذارد به جز آنچه که در تمرینات اتفاق می‌افتد.»

بیشتر بخوانید:

طارمی به مهاجم برزیلی پورتو نزدیک شد/ هر ۱۰۸ دقیقه یک گل

سرنوشت طارمی مقدر شده است(عکس)

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پورتو مهدی طارمی پرتغال فوتبال