دفاع شجاعی از طارمی؛ آدم باتجربه متولد نمی‌شود

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران به تمجید از ستاره تیم ملی و باشگاه پورتو پرداخت و او را یکی از بازیکنان شاخص جام جهانی بعدی دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته گفتگوی ضبط شده مسعود شجاعی با امیر علی دانایی در برنامه «رخ به رخ» در شرایطی پخش شد، که ضبط برنامه پیش از اتفاقات رخ داده میان دراگان اسکوچیچ و مهدی طارمی و خط خوردن نام طارمی از فهرست تیم ملی برای دیدار مقابل لبنان و سوریه بود؛ با این‌حال شجاعی در بخشی از صحبت‌هایش از طارمی دفاع کرد و به حمایت از او پرداخت.

زمانی‌که امیر علی دانایی مجری مشغول بازخوانی خاطره بازی ایران-اسپانیا و ایران-پرتغال بود و فرصت‌هایی که طارمی در هر دو مسابقه از دست داد، گفت: هم فشار سنگینی در آن لحظه بر آدم وارد است و هم این‎که مهدی طارمی در آن سن، قرار نیست که باتجربه به دنیا بیاید، بلکه همین صحنه برای او تجربه می‌شود.

شجاعی ادامه داد: انشالله با کسب تجربه در همان صحنه، مهدی طارمی در جام جهانی می‌تواند در تیم ملی افتخارآفرینی کند؛ آنقدر فشار زیاد است، موقع‌هایی که باید انرژی نیست.

کاپیتان تیم ملی در واکنش به شکست به آرژانتین هم گفت: اگر قرار بود عدالت رعایت شود، ما باید آن بازی را با ۲ گل پیروز می‌شدیم.

تگ ها


تیم ملی ایران مسعود شجاعی فوتبال ایران مهدی طارمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال