دفاع قاضی زاده از نرفتن کشتی ایران به آمریکا

عضو فراکسیون ورزش مجلس با انتقاد از تصمیم سیاسی آمریکا در عدم صدور روادید برای کشتی گیران ایرانی گفت: فدراسیون کشتی تصمیم درستی گرفت.&#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه، بعد از صادر نشدن ویزای ۶ تن از اعضای تیم ملی و فدراسیون کشتی، ایران از سفر به آمریکا انصراف داد؛ اتفاقی که با واکنش سید احسان قاضی زاده هاشمی همراه بود. 

عضو فراکسیون ورزش با انتقاد از ممانعت دولت آمریکا از صدور روادید اعضای تیم ملی کشتی به ایرنا گفت: کشتی نماد ورزش قهرمانی است. آمریکا حتی به ورزش نیز نگاه سیاسی دارد و این نگاه و این رفتار در راستای ایجاد فضای تفاهم در مذاکرات نیست.


نماینده مردم فریمان در مجلس ادامه داد: این سفر به دعوت فدراسیون کشتی آمریکا برنامه ریزی شده بود لذا باید به صورت رسمی، روادید برای کل کاروان و تیم کشتی ایران که دارای ترکیب کاملا ورزشی شامل قهرمانان و کادر مربیگری کشتی بود، صادر می‌شد.

قاضی زاده با انتقاد از نگاه صرف سیاسی آمریکا به ورزش اظهار داشت: این اقدام دولت آمریکا بار دیگر ثابت کرد این رژیم قابل اعتماد نیست.

عضو فراکسیون ورزش گفت: فدراسیون کشتی نیز تصمیم درستی گرفت زیرا باید با ترکیب کامل تیم در مسابقات کشتی آمریکا حضور می‌یافت.

تگ ها


آزاد کشتی