دفاع مایکل اوون از علاقه‌اش به مسابقات اسب‌دوانی

مایکل اوون مهاجم پیشین فوتبال انگلیس که علاقه شدیدی به مسابقات اسب‌دوانی دارد به تازگی از این عادت خود دفاع کرده و آن را با علاقمندان خود به اشتراک گذاشته است....

مایکل اوون مهاجم پیشین فوتبال انگلیس که علاقه شدیدی به مسابقات اسب‌دوانی دارد به تازگی از این عادت خود دفاع کرده و آن را با علاقمندان خود به اشتراک گذاشته است.

به گزارش مدال؛ «مایکل اوون» در روزهای اخیر با انتشار کتاب خود به شدت خبرساز شده و حالا در مصاحبه با «talkSPORT» نیز از این گفت که علاقه‌اش به اسب‌دوانی هرگز توجه و حواس او را از فوتبال پرت نکرده است.

مهاجم اسبق لیورپول و رئال مادرید در این خصوص گفت: «اگر هر دو دقیقه گل بزنید کسی اهمیت نمی‌دهد اما اگر خلاف آن باشد همه به دنبال دلیل می‌گردند. اگر اوضاع خوب باشد مردم حرفی نمی‌زنند اما به محض اینکه اوضاع کمی از اوج دور شود همه به صحبت می‌پردازند. اگر بازنشسته شوید و شخصی بگوید شما مشکل دارید مردم خواهند گفت که فوتبالیست‌های احمق چرا خودتان را برای آینده آماده نکردید؟ اسب‌دوانی علاقه دوم من است و اگر در آن تجارت کنم از نظرم خوب است. اما هرگز علاقه‌ام به آن بیشتر از فوتبال نبوده است.»

اوون به اسب‌ها علاقه زیادی دارد و در این زمینه با «سر الکس فرگوسن» وجه اشتراک داشت و یکی از دلایل آمدنش به منچستریونایتد نیز همین مسئله بود.

بیشتر بخوانید:

شرمساری ستاره سابق انگلیس برابر ملکه بریتانیا+ عکس

تگ ها


مایکل اوون کتاب مایکل اوون منچستریونایتد شیاطین سرخ تیم ملی انگلیس فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال