دفاع مربی استقلال از مهدی رحمتی: در حق او اجحاف شد

مربی استقلال به دفاع از سید مهدی رحمتی پرداخت....

اشکان نامداری، مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال استقلال گفت: خوشبختانه سیدمهدی رحمتی به تمرینات برگشته است، اما در مورد اینکه او فرصت بازی پیدا می‌کند یا نه، شفر تصمیم می‌گیرد.

به گزارش مدال، اشکان نامداری پس از برد یک بر صفر استقلال مقابل ماشین‌سازی در حضور اصحاب رسانه اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را مقابل تیم قدرتمند ماشین‌سازی انجام دادیم. آنها واقعاً حریف سرسختی بودند و خیلی بانظم فوتبال بازی می‌کردند، اما ما قدر موقعیت‌های گل خود را دانستیم و برنده از میدان خارج شدیم.

وی در مورد هجمه‌ای که بعد از بازی استقلال و سایپا روی سیدمهدی رحمتی به وجود آمد و شعارهایی که در این بازی علیه او سر داده شد، عنوان کرد: در این رابطه حرف خاصی ندارم. پیش از این هم مصاحبه کرده و حرف‌هایم را زدم. نباید به آن شکل به مهدی رحمتی حمله می‌شد. به نظر من در حق او اجحاف شد. دیروز شفر صحبت‌هایی که راجع به مهدی رحمتی لازم بود را عنوان کرد و خوشبختانه او هم به تمرینات برگشته است و هر وقت سرمربی تیم صلاح بداند به میدان خواهد آمد.

مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که «آیا تا پایان فصل به سیدمهدی رحمتی بازی خواهد رسید یا نه؟»، خاطر نشان کرد: نمی‌دانم که در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. همه چیز بستگی به نظر سرمربی دارد. شرایط حسینی عالی است و اینکه رحمتی در ادامه فصل بازی کند یا نه، شفر تصمیم می‌گیرد.

تگ ها


استقلال ماشین سازی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال