دفاع پوچتینو از ستاره مغضوب مورینیو

مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام به ستایش از عملکرد دله آلی پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، دله آلی در فصل جدید تبدیل به یک نیمکت نشین صرف شده و ژوزه مورینیو نشان داده کوچک ترین اعتقادی به این هافبک انگلیسی و ۲۴ ساله ندارد. در روزهای حضور مائوریتسیو پوچتینو روی نیمکت اسپرز، دله الی تبدیل به بازیکنی مهم در ترکیب این تیم شده و پدیده فوتبال انگلیس لقب گرفت. حالا پوچتینو ضمن احترام به تصمیمات مورینیو، مدعی شد دله آلی استعدادی شگفت انگیز بوده است.

مائوریتسیو پوچتینو گفت: "جذابیت و انرژی مارادونا او را تبدیل به بازیکنی بسیار خاص می کرد. وقتی او وارد رختکن می شد همه می خواستند با او صحبت کرده و عکس بگیرند. انرژی و جذابیت مارادونا شگفت انگیز بود. رونالدینیو زمانی که در پاری سن ژرمن بازی می کرد همین جذابیت را داشت.

دله آلی نیز چنین کاریزمایی دارد و بچه ها در دوران کودکی علاقه دارند مانند چنین بازیکنانی باشند. آنچه می توانم در مورد دله آلی بگویم این است که او بازیکن شگفت انگیزی برای تاتنهام بود که انرژی فراوانی داشت. البته باید به مورینیو احترام گذاشت و صحبت در مورد وضعیت فعلی دله آلی در تاتنهام وظیفه من نیست. در دوران حضورم در تاتنهام او استعدادی شگفت انگیز برای همه بود، البته دله آلی هنوز جوان است و من فکر می کنم ما کنار هم خیلی لذت بردیم. وقتی او از نظر ذهنی دچار مشکلی می شود همیشه باید سعی کنید به او کمک کرده و از دله آلی بخواهید تغییر مسیر دهد."

تگ ها


دله آلی ژوزه مورینیو موریسیو پوچتینو تاتنهام