دفاع کونته از عملکرد اینتر در فصل جدید

اینتر امروز موفق شد در دیداری که از حریف عقب بود، در نهایت به پیروزی رسیده و موقتاً صدنشین سری‌آ شود...

اینتر امروز موفق شد در دیداری که از حریف عقب بود، در نهایت به پیروزی رسیده و موقتاً صدنشین سری‌آ شود

به گزارش مدال، پس از پیروزی اینتر مقابل هلاس ورونا در هفته دوازدهم سری آ، آنتونیو کونته به تمجید از عملکرد عالی شاگردانش پرداخت. او پس از این دیدار به خبرنگاران گفت:

"مسابقه پیچیده‌ای برابر تیمی داشتیم که یارگیری نفر به نفر را انجام می‌داد. پس از گل اول بازی، وضعیت برای هلاس ورونا عالی شد زیرا آنها می‌توانستند به دفاع مشغول شوند و به ضد‌حملات چشم داشته باشند اما شاگردانم در ادامه بسیار عالی کار کردند و برگرداندن بازی ساده نبود. ما صبر خود را از دست ندادیم و با تمام وجود بازی کردیم و تمایل قابل توجهی برای کسب سه امتیاز از خود نشان دادیم و به همین دلیل شاگردانم شایسته تمجید هستند.

پس از شکست برابر دورتموند، آنها واکنشی عالی در بازی امشب نشان دادند و این واکنش، همان پاسخی بود که می‌خواستم در این بازی از آنها ببینیم. باختن مقابل دورتموند بسیار ناامیدکننده بود زیرا نتوانستیم با وجود جلو بودن از حریف، نتیجه را تضمین کنیم اما به هر حال این نیز بخشی از روند پخته‌تر شدن ما محسوب می‌شود. من متقاعد شده‌ام که هنوز می‌توانیم بهتر کار کنیم. کسب 31 امتیاز در 12 بازی نتیجه‌ای مهم محسوب می شود و معتقدم اوضاع برای ما بهتر از آنچه پیش‌بینی کرده بودیم پیش رفته است. فراموش نکنید که این هفتمین بازی ما در 20 روز اخیر بود و بنابراین به شاگردانم که همیشه در حال گذاشتن تمام توان خود در زمین هستند، تبریک می‌گویم. این پیروزی ضمن اینکه شور و شوق را برای ما به ارمغان خواهد آورد و روحیه ما را بهبود خواهد بخشید، نشان می‌دهد که در مسیری صحیح هستیم. می‌خواهم این پیروزی را به دخترم ویتوریا، که امروز 12 ساله شد تقدیم کنم و خوشبختانه به خاطر این پیروزی، امشب در جشن تولد او می توانم کمی آرام‌تر باشم.

باستونی؟ آنچه او در نیمه دوم انجام داد واقعا اهمیت داشت زیرا ورونا تیمی بود که یارگیری نفر به نفر انجام می‌داد و رو به جلو کار کردن او سبب شد در میانه میدان بازیکنی اضافی داشته باشیم. باستونی نقش مهمی در به تساوی رسیدن نتیجه ایفا کرد و حتی تا آستانه گلزنی نیز پیش رفت."

اخبار مرتبط:

اینتر ۲ - ۱ ورونا؛ بازگشت افعی‌ها در جوزپه مه‌آتزا

تگ ها


آنتونیو کونته نراتزوری هفته یازدهم سری‌آ فوتبال جهان اینتر میلان هلاس ورونا اینتر میلان-هلاس ورونا سری آ فوتبال