دفعه بعد ناکامی ما ۲۳ سال طول نمی کشد

استیو کلارک، سرمربی تیم ملی اسکاتلند از حذف تیمش ناامید شده، اما نسبت به آینده تیمش خوش بین است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسکاتلند در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ حذف شده و موفق به صعود به مرحله یک هشتم نهایی نشد. آنها اگرچه در دومین دیدار خود برابر تیم ملی انگلیس در لندن به تساوی بدون گل دست یافتند، اما شکست دیشب برابر کرواسی به منزله حذف تیم ملی اسکاتلند از این تورنمنت بود. این تیم بعد از ۲۳ سال و بعد از جام جهانی ۱۹۹۸ موفق به صعود به یک تورنمنت بزرگ مانند جام جهانی یا یورو شده بود و استیو کلارک تاکید کرد دفعه بعد این روند اینقدر طولانی نخواهد بود.

استیو کلارک گفت: "در حال حاضر به خاطر اینکه نتوانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم ناامید و ناراحت هستیم. ما می خواستیم تا آنجا که ممکن است در تورنمنت باقی مانده و به مرحله بعد صعود کنیم، اما این اتفاق رخ نداد و متاسفانه نتوانستیم از مرحله گروهی راهی دور بعدی شویم.  شما باید به من فرصت بدهید تا این شکست را هضم کرده و با خودم کنار بیایم. بعد از چند روز همه ما اعضای کادر فنی با هم جلسه گذاسته و به بررسی عملکرد تیم ملی اسکاتلند در این تورنمنت می پردازیم.

من به عملکرد خودم و بازیکنان نگاه خواهم کرد و خواهیم دید که در آینده قادریم چه کارهایی انجام داده و پیشرفت کنیم تا نتایج اسکاتلند تغییر یابد. اما مطمئن باشید که این بار قرار نیست حضور تیم ملی اسکاتلند در یک تورنمنت بزرگ ۲۳ سال طول بکشد."

تگ ها


تیم ملی اسکاتلند یورو ۲۰۲۰