۹۰ دقیقه سرنوشت‌ساز تا بازگشت پاس به لیگ یک

در دور برگشت مرحله پلی‌آف صعود به لیگ دسته اول فوتبال ایران امشب در همدان دو تیم پاس و شهرداری آستارا به مصاف یکدیگر خواهند رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از پیروزی یک گله شاگردان احمد جمشیدیان در انزلی مقابل شهرداری آستارا، حالا آن‌ها در یک‌قدمی صعود دوباره به لیگ یک قرار دارند و باید در ۹۰ دقیقه دیدار خانگی‌شان از پیروزی دور رفت خود حراست کنند؛ قرار است بازی برگشت مرحله پلی آف لیگ دسته دوم باشگاه های کشور بین دو تیم پاس همدان و شهرداری آستارا عصر امروز (یکشنبه ۶ مهرماه) از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه شهیدحاجی بابایی همدان برگزار شود. دیداری که در نهایت تکلیف صعود سومین تیم را در فصل جاری به رقابت‌های لیگ یک پس از استقلال ملاثانی و چوکا تالش از رقابت‌های لیگ دو مشخص خواهد کرد.

این دیدار قرار است به قضاوت موعود بنیادی‌فر داور با تجربه و بین المللی فوتبال ایران برگزار شود؛ باید دید در نهایت دیدار امشب شاگردان احمد جمشیدیان به غیبت چهار ساله پاس در لیگ یک پایان خواهند داد و شاگردان حسن اشجاری در شهرداری آستارا با شگفتی‌سازی و ثبت کامبک می‌توانند صعود تاریخی خود به لیگ یک را رقم بزنند؟

بیشتر بخوانید:

ناظر پلی‌آف لیگ دو در جاده چپ کرد!

 

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران پاس همدان فوتبال