دقیقه ۲۲؛ سیوی که استقلال را رستگار کرد

استقلال بعد ازسه بازی در لیگ قهرمانان آسیا توانست کلین شیت کند تا پیروزشود و به مرحله بعد صعود کند...

به گزارش"ورزش سه"،استقلال بالاخره در لیگ قهرمانان آسیا پیروزشد تا جواز حضور در مرحله حذفی این رقابت ها را کسب کند.آبی ها که در سه بازی قبلی خود چهار گل خورده بودند و سه گل زده بودند و هیج بازی را بدون گل خورده وگل  نزده به پایان نبرده بودند، برابر الاهلی ترک عادت کردند و گل نخوردند و با زدن سه گل به مرحله یک هشتم این رقابت ها رسیدند.


بازی خوب و هجومی استقلال در برابر نماینده عربستان تا دقیقه ۲۹برای استقلال گلی در پی نداشت تا در این لحظه مهدی قایدی با شوتی از راه دور استقلال را یک برصفر جلو انداخت تا گلهای دوم و سوم هم زده شوند.


کلیدی ترین صحنه این بازی دقیقه ۲۲بازی بود که ضربه کاشته وریا غفوری را دروازه بان الاهلی به کرنر فرستاد .ضربه کرنر آبی ها با ضدحمله الاهلی منجر به تک به تک شدن مهاجم این تیم در گوشه شش قدم با سیدحسین حسینی شد که ضربه مهاجم الاهلی با خروج و سیو حسینی راهی به دروازه استقلال پیدا نکردتا عملیات بازگشت سخت نشود.بعد از این سیو تماشایی بازیکنان استقلال با  پی ریزی مجدد و متوالی  حملات خود دقایقی بعد به گل برتری رسیدند و فشار ازروی این تیم برداشته شد.


حسینی که در تمامی رقابت های استقلال در این فصل در درون دروازه ایستاده، بعد از سه بازی در لیگ قهرمانان آسیا  بالاخره در این بازی کلین شیت کرد تا سهم بسزایی در صعود آبی ها در شب درخشش این تیم داشته باشد.

تگ ها


استقلال تهران سید حسین حسینی