دلایل جدایی خطیر از استقلال چه بود؟!/مشکلات خانوادگی یا...

پس از دو بار استعفا و چندین بار شایعه احتمال استعفا، مدیرعامل استقلال با جدایی علی خطیر موافقت کرد....

به گزارش خبرنگار مدال، مدت ها بود که خبر احتمال استعفای معاون ورزشی باشگاه استقلال به گوش می رسید. حتی پس از استعفای اول و مخالفت فتحی با آن، باز هم شنیده می شد که احتمال جدایی خطیر از جمع آبی ها وجود دارد. این احتمال از همان روزهای قبل از اخراج شفر وجود داشت. همان روزها که سرمربی و معاون باشگاه علیه یکدیگر جبهه می گرفتند و در رسانه ها صحبت می کردند.  این موضوع زمانی که سرمربی آلمانی از استقلال جدا شد و علی خطیر پس از این جدایی، رسما او را دلال خواند به اوج خود رسید و امروز بالاخره با این استعفا موافقت شد در حالی که علت آن مشکلات خانوادگی معاون ورزشی استقلال عنوان شد.
روز گذشته اما خبری در رسانه ها منعکس شد که جای بسی تامل داشت. برخی منابع اعلام کردند که رابطه استراماچونی با خطیر دچار مشکل شده و یکی از دلایل مهم پذیرش استعفای علی خطیر از سوی امیرحسین فتحی هم همین اتفاق بوده است. گویا تبلیغات رسانه‌ای فراوان خطیر و یکی از ایجنت ها درباره یک هافبک برزیلی (فرناندو کانسین) که گزینه مورد تایید استراماچونی نیست یکی از دلایل این دلخوری بوده است. از طرفی دخالت بیش از حد معاون باشگاه در امور انتخاب بازیکن، استراماچونی را عصبانی کرده است. شنیده می شود استراماچونی علاقه زیادی به جذب علی کریمی دارد اما خطیر تاکید داشته است «تا من هستم، از علی کریمی خبری نیست»
 حالا، به هر دلیلی، مشکلات خانوادگی یا دلخوری های پیش آمده میان سرمربی و معاون باشگاه، علی خطیر از جمع آبی ها جدا شده است آن هم در حالی که فصل نقل و انتقالات برای استقلال هنوز به پایان نرسیده و مدیران این باشگاه باید هرچه سریع تر به فکر جانشینی برای او در نقل و انتقالات باشند. استقلال هنوز در دو، سه پست با کمبود بازیکن مواجه است و عدم موفقیت در جذب به موقع گزینه های مدنظر سرمربی در این پست ها، استقلال را با چالش هایی مواجه خواهد کرد...

 

بیشتر بخوانید:

استقلال یا پرسپولیس؛ مقصد هافبک ملی پوش عراقی کجاست؟!

غیبت دوباره مهاجم جوان استقلال در تمرینات!

تگ ها


باشگاه استقلال علی خطیر استعفای خطیر معاون استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال