دلایل منتفی شدن انتقال امباپه به مادرید

علاقه فلورنتینو پرز به ماندن گرت بیل، مانع انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید شد....

علاقه فلورنتینو پرز به ماندن گرت بیل، مانع انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید شد.

به گزارش مدال، در تابستان سال قبل و پیش از دیدار سوپرکاپ اروپا بین دو تیم منچستریونایتد و رئال مادرید، ژوزه مورینیو به وضوح از علاقه خود برای جذب گرت بیل صحبت کرده و مدعی شد اگر رئال مادرید به دنبال جانشین برای اوست، پس گرت بیل می تواند از این تیم جدا شود.

 

حتی مورینیو از این هم پا فراتر از گذاشت و در مقابل دوربین ها در تونل استادیوم شخصا به گرت بیل گفت: اگر با من صحبت نکنی نمی توانیم برای خرید تو اقدام کنیم.

 

این اتفاق فرصت بزرگی مادرید بود که گرت بیل را با قیمت مناسب و معقول به فروش برساند و کیلیان امباپه را جذب کند اما بعد از انتقال ستاره فرانسوی به پی اس جی، رئال مادرید این ایده را در رسانه های اسپانیا مطرح کرد که انتقال امباپه به دلیل دستمزد بالا و 12 میلیون یورویی او و بر هم خوردن نظم پرداختی در رختکن منتفی شده است.

 

اما فوتبال لیکس اسنادی منتشر کرده که نشان می دهد که رئال مادرید در 20 ژوئن2017 با موناکو برای انتقال 180 میلیون یورو (به اضافه 30 میلیون یورو پاداش) برای امباپه موافقت کرده است و حتی کهکشانی ها قول داده اند مالیات 34 میلیون یورویی دولتی را نیز پوشش دهند.

 

اما شخص فلورنتینو پرز علاقه ای به فروش گرت بیل نداشت و به همین دلیل انتقال امباپه منتفی شد زیرا پدر این بازیکن جوان می ترسید فرزندش در برنابئو نیمکت نشین شود و به همین دلیل کیلیان راهی پاری سن ژرمن شد.

 

تگ ها


فوتبال