دلایل ناکامی کوتینیو در بارسلونا از نگاه ریوالدو

ریوالدو معتقد است کوتینیو در صورتی که بیشتر صبر می‌کرد، می‌توانست در نیوکمپ به موفقیت برسد...

دلایل ناکامی کوتینیو در بارسلونا از نگاه ریوالدو

به گزارش مدال، به باور ریوالدو، جدایی فیلیپه کوتینیو از بارسلونا در حضور ستاره‌ای همچون لیونل مسی که تمامی توجهات را به سوی خود جلب می‌کرد، اجتناب‌ناپذیر بود.

به نقل از دیلی میل، این هافبک ۲۷ ساله پس از ناتوانی در تاثیر گذاری در بارسلونا، به تازگی با قراردادی یک ساله و به صورت قرضی به بایرن مونیخ پیوست. او در ۷۵ بازی برای بلوگرانا فقط ۲۱ بار گلزنی کرد. هموطن کوتینیو یعنی ریوالدو، به تازگی در خصوص اتفاقاتی که برای این بازیکن پیش آمد گفت:

همیشه باور داشتم که فیلیپه کوتینیو توانایی لازم برای موفقیت در بارسلونا را دارد ولی روند سازگاری خیلی طول کشید و طرفین توافق کردند تا انتقالی قرضی به بایرن مونیخ صورت بگیرد. مقداری در مورد ناکامی‌اش برای پیدا کردن جایگاهی ثابت در ترکیب تیم ناراحتم اما شاید دیگر اعتماد به نفس لازم را نداشت و ناراضی بود، بنابراین تصمیم گرفت با امید بازگشت به روزهای خوبی که در لیورپول داشت، راهی باشگاه بزرگ‌ دیگری شود. در تیمی که لیونل مسی دائما تمامی ستایش‌ها و مسئولیت‌ها را برای خود بر می‌دارد، پیدا کردن جایی برای خود راحت نیست. عده کمی هستند که می‌توانند به آن شرایط برسند و شاید کوتینیو برای رسیدن به جایگاه خود در تیم، صبور نبود. آن ستاره آرژانتینی رهبر تیم است و سه-چهار سال دیگر هم در بهترین شرایط بازی خواهد کرد، بنابراین دیدن درخشش سایر بازیکنان در بارسلونا طی این مدت، دشوار است. 

اخبار مرتبط:

تغییرات ترکیب بایرن با انتقال کوتینیو

تگ ها


ناکامی کوتینیو ستاره برزیلی اسطوره بارسلونا ریوالدو فوتبال جهان فیلیپه کوتینیو بارسلونا بایرن مونیخ لالیگا Bundesliga فوتبال