دلایل پرتاب صندلی توسط استراماچونی/آتش اختلاف در استقلال راخاموش کنید

استقلال بدعتی دارد عجیب، بدعتی که به عادت تبدیل شده است، پارسال خطیر – شفر زوج جنجالی دعواهای لیگ برتر بودند که هر دو از یک تیم و از استقلال بودند....

محمد سررشته داری

امسال فتحی و استراماچونی جای زوج برکنار شده قبلی را گرفته اند و همان نقش را در سکانس های مختلف ایفا می کنند . اما سکانس های اختلاف استرا با فتحی که منجر به پرتاب صندلی و اعتراضی جهانی شد چه بوده است؟

جانشینی برای پاتوسی
استقلالی که سرگرم شیخ دیاباته بود، پاتوسی را از دست داد و این تنها یکی از موارد دعوای استرا با فتحی است که برای پاتوسی به عنوان هافبک طراح و بازیساز جانشین می خواهد. پیشتر هم استقلال تیام را از دست داده بود و این هم محل اختلاف شفر و خطیر بود که حالا جای خود را به پاتوسی یعنی یکی از محل های اختلاف فتحی و استراماچونی داده است. 
استقلال به استرا اعلام کرده تنها سیصد هزار دلار برای پیدا کردن جانشین پاتوسی می تواند هزینه کند و استرا هم با این پول کسی را هنوز تایید نکرده و آن را قبول ندارد. 

دیلماج من  - دیلماج تو!
در مورد مترجم هم اختلافاتی بین استراماچونی و فتحی وجود دارد. استرا دیلماج مورد نظر خودش را می خواهد و فتحی دیلماج مورد اعتماد خودش را. هنوز هم این دو – هر دو – در این رابطه به نتیجه نرسیده اند تا جایی که استرا آنقدر عصبانی بود که سرمربی استقلال بدون مدیر رسانه ای حتی در کنفرانس عجیب تبریز شرکت کرد. در این رابطه خبر می رسد که فتحی در حال کوشش برای نشست بحرانی دوم در عرض دو هفته گذشته است که از نظر میانگین در این بازه زمانی کوتاه بسیار زیاد است. 

پرداخت های مالی 
اطلاع دقیقی در این رابطه در دست نیست اما شنیده ها می گویند در مورد پرداخت مالی هم استرا دلخور است. این مشکل البته نه صرفا برای استقلال که برای پرسپولیس و تیم ملی هم وجود دارد تا آنجا که تحریم ها پرداخت ها را سخت کرده اند اما به هر حال استرا از این موضوع و تاخیر برای پرداخت مالی هم دلخور است. 
 
دلخوری فتحی از استراماچونی 
اینطور نیست که فقط استراماچونی از فتحی دلخور باشد، فتحی هم از استرا دلخور است مخصوصا پس از جنجال جهانی شده در تبریز و پرتاب صندلی! 

آتش اختلاف را خاموش کنید
حالا فتحی از استرا توقع خویشتن داری بیشتر دارد. باید دید داستان این اختلاف به کجا می کشد. باید جدا دعا کرد که استرا و فتحی روی یک نقطه مشترک بایستند و فاصله میانشان را کم کنند وگرنه استقلال امسال هم مثل سال قبل اسیر اختلافات درونی خواهد شد و متضرر می شود. 
فراموش نکنید همین حالا هم استقلال از برکنار کردن شفر و شکایت او هم ضرر مالی دیده هم جام قهرمانی سال قبل را از دست داده است.

 

بیشتر بخوانید:

اظهار نظر روزنامه گاتزتا درباره استقلال و استراماچونی...

تگ ها


باشگاه استقلال مدیرعامل استقلال سرمربی استقلال امیرحسین فتحی استراماچونی اختلاف در استقلال محمد سررشته‌داری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال