دلتنگی لیونل مسی برای کریستیانو رونالدو

تابستان گذشته بود که کریستیانو رونالدو در تصمیمی دور از ذهن بار سفر به تورین بست و حالا لیونل مسی از دلتنگی خود برای رقابت با کریس سخن می‌گوید....

تابستان گذشته بود که کریستیانو رونالدو در تصمیمی دور از ذهن بار سفر به تورین بست و حالا لیونل مسی از دلتنگی خود برای رقابت با کریس سخن می‌گوید.

به گزارش مدال، «کریستیانو رونالدو» تابستان 2018 پس از 9 سال حضور در اسپانیا و رقابت هر ساله با «لیونل مسی»، رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد. از آن زمان تاکنون رونالدو و مسی در زمین مقابل هم قرار نگرفته‌اند و حالا فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا از دلتنگی خود برای رقابت با CR7 خبر داده است.

لئو در گفتگو با «RAC1» در این خصوص گفت: «می‌خواستم رونالدو در رئال مادرید بماند. او به رقابت در لالیگا و بازی ال‌کلاسیکو سطح بیشتری اضافه می‌کرد. رئال مادرید غیبت او را حس خواهد کرد زیرا او یک بازیکن فوق العاده است. دل من برای رقابت با او تنگ شده. این رقابت باعث پیشرفت بیشتر ما میشد و همه از این رقابت لذت می‌بردند.»

بیشتر بخوانید:

لذت‌بخش‌ترین گل دوران ورزشی لیونل مسی

تگ ها


لیونل مسی کریستیانو رونالدو دلتنگی مسی برای رونالدو لالیگا بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها کهکشانی‌ها رئال مادرید یوونتوس بیانکونری بانوی پیر فوتبال جهان لیونل مسی بارسلونا Primera División فوتبال