دلجویی استراماچونی از مسئول تدارکات استقلال

قهر استراماچونی از تمرین عصر چهارشنبه استقلال باعث شد تا نگاه‌ها دوباره به سمت سرمربی ایتالیایی بچرخد....

به گزارش مدال، استراماچونی که قبل از این ماجرا به دفعات از استقلال قهر و حتی تهدید به کناره‌گیری از سمتش کرده بود این بار به دلیل دیر رسیدن البسه تمرینی‌اش محل تمرین استقلال در ورزشگاه انقلاب را ترک کرد و رفت.

تصمیمی که حتی باعث دلخوری بسیاری از بازیکنان شد و در این میان بازیکنان قدیمی‌تر استقلال نیز از رفتار سرمربی خود گله کردند. مدد جباری که یک طرف ماجرای قهر استراماچونی از تمرین استقلال بود و شاید برخی او را در اتفاقات رخ داده، مقصر می‌دانند پیرامون آن ماجرا توضیحاتی ارائه داد.
آقا مدد ماجرای قهر استراماچونی چه بود؟ می‌گفتند اگر شما البسه‌‌اش را زودتر به محل تمرین آورده بودید آن اتفاقات رخ نمی‌داد. به نوعی شما مقصر اعلام شده‌اید!
همه من را می‌شناسند. سال‌ها است در استقلال کار تدارکات را انجام می‌دهم و یک دستیار هم کنار من هست که کمک می‌کند. در این سال‌ها سعی کرده‌ام همیشه مسئولیت‌هایم را به نحو احسن انجام بدهم چون حساسیت‌ها در باشگاه استقلال را می‌شناسم.
ماجرای آن روز تقصیر من نبود چون محل تمرین ما به دلایل فنی چند بار تغییر کرد و من هم نمی‌توانستم البسه استراماچونی را در همان زمان محدود از زمین تهرانسر به مجموعه ورزشی انقلاب بفرستم. حتی از همکارم خواستم خیلی زود ماشین کرایه کند، حتی پول بیشتر بدهد تا البسه آقای استراماچونی از تهرانسر به مجموعه ورزشی انقلاب برسد که تا آمدیم کار را انجام بدهیم، آقای استراماچونی از تمرین رفتند.
یعنی استراماچونی حاضر نشد دقایقی صبر کند؟
نمی‌دانم چرا این کار را کردند چون زمان زیادی طول نمی‌کشید که لباس ایشان برسد. به هر حال تصمیمی بود که گرفت و آن ماجرا اتفاق افتاد.
به نظر می‌رسد استراماچونی از جای دیگری ناراحت بوده که چنین رفتاری انجام داده؟!
فردای آن روز من و آقای استراماچونی با هم روبه‌رو شدیم که ایشان از من دلجویی کرد و دست روی سرم کشید. من هم ناراحتی از ایشان ندارم چون خودم را موظف می‌دانم که امور محوله را انجام دهم. دوست نداشتم استراماچونی احساس کند که ما کارمان را خوب انجام نمی‌دهیم یا به نوعی میهمان‌نواز نیستیم. ما هم میهمان‌نوازیم و هم سعی کردیم نظم قابل قبولی در امور تدارکات ایجاد کنیم تا خللی در انجام تمرینات ایجاد نشود. به هر حال باشگاه استقلال هم مشکلاتی دارد که در حال رفع شدن است. امیدوارم که هر چه زودتر هر مشکلی هست از بین برود.

 

بیشتر بخوانید:

دوشنبه سرنوشت ساز برای بازیکن استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال مسئول تدارکات استقلال مدد جباری قهر استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال