دلجویی فرشید اسماعیلی از هواداران استقلال

فرشید اسماعیلی که موقعیت پنالتی را با ضربه چیپ خود از دست داد برای هواداران در صفحه مجازی خود توضیحاتی نوشت و از آنان دلجویی کند....

به گزارش مدال، در حالی که استقلال در دربی هشتاد و نهم از حریف خود عقب پرسپولیس عقب افتاده بود و استقلال مهمترین شانس گلزنی خود یعنی پنالتی را توسط فرشید اسماعیلی از دست داد. این در حالی است که خیلی از هواداران استقلال معتقدند در بازی مهمی مانند پرسپولیس جای ضربه چیپ زدن نیست فقط باید از موقعیت ها استفاده کرد. 
به همین دلیل فرشید اسماعیلی در صفحه مجازی خود منتی را در همین خصوص منتشر کرد: 
 
با سلام خدمت همه هواداران عزیز استقلال
به جز عذرخواهی و گفتن واژه “ شرمنده “ کلام دیگری به ذهنم نمیرسد که به شما بگویم.
به خوبی میدانم میلیونها هوادار عزیز استقلال چشم به ۳ امتیاز مسابقه امروز داشتند تا استقلال به صدر جدول برسد و کام هوادارانش را شیرین کند. میدانم وقتی پشت ضربه پنالتی ایستادم، میلیونها نفر آماده شا‌دی پس از گل و فریاد و شادی بودند اما فرصتی که از دست دادم، این امیدها را نا امید کرد. به خدا قسم ناراحتی من از همه شما بیشتر است. امیدوارم هواداران عزیز و بزرگوار استقلال و همه آنهایی که از من دلخوری دارند، اشتباه امروز را از سرباز خودشان ببخشند. همه انگیزه، توان و تلاش همه بازیکنان و مربیان و مجموعه استقلال این است که هوادارانش را شاد و سربلند کند. امشب درس بزرگ و فراموش نشدنی برای من بود و تجربه ای بسیار گران به دست آوردم که چراغ راهی برای آینده فوتبالی ام خواهد بود.
فکر میکنم من به عنوان سرباز استقلال، تابحال چند بار لبخند شادی را روی لب هواداران نشانده ام و از این بابت افتخار میکنم و هرگز انگیزه و امیدی غیر از این نداشته ام. با همه وجود برای موفقیت استقلال عزیز تلاش میکنم و امیدوارم با خلق اتفاقات خوب و افتخار آفرینی، خاطره تلخ امشب را از ذهن هواداران عزیز استقلال پاک کنم.

 

تگ ها


دربی ۸۹ پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال