دلخانی: هر جا کادر فنی صلاح بداند کشتی خواهم گرفت

عضو تیم ملی کشتی فرنگی در وزن ۶۳ کیلوگرم گفت: برای حضور در رقابت‌های جهانی اردوهای خوبی را برگزار کرده‌ایم....

وی ادامه داد: من سعی می‌کنم در اردوها بیشتر روی نقاط ضعف و قوت خودم کار کنم و البته از آنالیز حریفان احتمالی در مسابقات جهانی غافل نخواهم شد. هنوز اسامی تیم‌ها در این مسابقات اعلام نشده ولی اصلی ترین رقبای من از روسیه، ژاپن و گرجستان هستند.

دلخانی در مورد کادر فنی تیم‌های ملی کشتی گفت: از آقای بنا و تمامی مربیان تشکر می‌کنم چرا که تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام می‌دهند و من هم تمام هدف و تلاشم این است که در این رقابت‌ها به مدال طلا دست یابم چراکه در دوره گذشته پنجم شدم اما این دوره قصد دارم جبران زحمات مربیان خود را بکنم.

وی در مورد دعوت از مربیان سازنده در اردوها گفت: حضور مربیان سازنده بسیار تأثیر گذار است چون وقتی در اردو هستند علاوه بر اینکه به کشتی گیران خودشان کمک می‌کنند می‌توانند سایر کشتی گیران نیز کمک کنند.

فرنگی کار وزن ۶۳ کیلوگرم کشورمان در مورد مسابقات انتخابی گفت: من در تمامی مراحل انتخابی کشتی گرفتم. در لیگ و مسابقات آسیایی و جام وهبی امره حضور داشتم و باید بگویم که سرباز تیم ملی هستم و هر جا کادر فنی صلاح بداند کشتی خواهم گرفت.

دلخانی در مورد مسابقات لیگ برتر که قرار است پس از مسابقات جهانی برگزار شود گفت: لیگ تنها منبع درآمد کشتی گیران است و حتماً به دنبال این هستم که در لیگ کشتی بگیرم. تاکنون با تیم خاصی صحبت نکرده‌ام البته قرار بود شیراز در لیگ تیم داشته باشد که متأسفانه انصراف داد و من هم سعی می‌کنم با تیمی قرارداد ببندم که بهترین قرارداد را با کشتی گیر داشته باشد.

تگ ها


کشتی کشتی