دلخوری اسطوره های یووه از کریس رونالدو

دو اسطوره باشگاه یوونتوس از نحوه جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم دلخور هستند....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو در آخرین روزهای نقل و انتقالاتی خواهان ترک یوونتوس شد و بعد از شایعات زیادی که در رابطه با این فوق ستاره پرتغالی به گوش رسید نهایتا او تصمیم گرفت راهی منچستریونایتد شود تا بعد از سال ها دوباره به تیم سابق و البته محبوب خود بازگشته باشد.

اما جدایی رونالدو از یوونتوس در آخرین روزهای بازار تابستانی باعث شد که این تیم در یافتن جایگزین برای او با مشکل روبرو شود. اگرچه بیانکونری نهایتاً مویزه کین را به خدمت گرفت اما این موضوع نیز باعث نشده که اسطوره های یووه به انتقاد از کریستیانو رونالدو نپردازند.

الساندرو تاچیناردی، ستاره سابق یوونتوس، درباره جدایی رونالدو گفت: "رونالدو باید به گونه‌ای دیگر می‌رفت نه اینکه این کار را با جت شخصی خود انجام دهد؛ آن هم موقعی که آلگری پیش از دیدار برابر ناپولی در حال کار کردن با تیم بود. من انتظار داشتم که یک کنفرانس مطبوعاتی خداحافظی برگزار شود و فکر می کنم که هواداران یوونتوس سزاوار رفتار متفاوتی بودند.

دیگر افسانه هایی مانند الساندرو دل پیرو، فرانچسکو توتی، پائولو مالدینی و یا خاویر زانتی وجود ندارند اما دیدن این حرکت از رونالدو نیز خوب نبود. او یوونتوس را در شرایط سختی قرار داد و درست چند روز قبل از پایان نقل و انتقالات تابستانی جدا شد. پیدا کردن جایگزین برای یک ماشین گلزنی مثل او غیر ممکن است."

سرجیو بریو، دیگر اسطوره باشگاه یوونتوس، نیز در این باره گفت: " یوونتوس شایسته احترام بیشتری بود و من انتظار نداشتم که رونالدو اینگونه باشگاه را زیر پا بگذارد. من همیشه درباره باشگاهی که در آن بازی کرده‌ام صحبت می‌کنم زیرا آنها با من قرارداد بستند و کاملا به من اعتقاد داشتند. کریستیانو یک حرفه‌ای بزرگ است و خداحافظی او باید متفاوت‌تر از این می‌بود.

شاید رونالدو و یوونتوس به شکل خوبی از یکدیگر جدا نشدند اما فکر می‌کنم که این جدایی به نفع هر دو آن ها بود. اگر بازیکن مجبور به ماندن شود قطعاً به باشگاه و دیگر بازیکنان آسیب خواهد رساند."

تگ ها


کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد یوونتوس