دلخوری تبریزی از هواداران استقلال

واکنش مرتضی تبریزی پس از بازکردن دروازه حریف در دو بازی آخر استقلال نشان از دلخوری اش دارد....

به گزارش خبرنگار مدال، مرتضی تبریزی در ذوب آهن روزهای درخشانی داشت و روزی که به استقلال آمد هواداران این تیم از این که مهاجم شش دانگ ذوب آهن را به دست آورده بودند ابراز خوشحالی می کردند. انتقال تبریزی به استقلال خیلی هم کم دردسر نبود و پاس کردن چک هایی که بابت این انتقال به باشگاه ذوب آهن ارائه شده بود، کلی برای استقلال دردسرساز شد. اما تبریزی در تمام مدت حضورش در زمین برای استقلال، با روزهای اوجش در ذوب آهن فاصله زیادی داشت. البته نباید این موضوع را هم نادیده گرفت که شفر آن طور که باید و شاید از این خرید خوب استقلالی ها استقبال نکرد و تبریزی دقایق زیادی به بازی گرفته نشد تا توانایی هایش را نشان دهد و با تیم هماهنگ شود.همین موضوع کم کم هواداران استقلال را دلسرد کرد و این موضوع به استادیوم و فضای مجازی کشیده شد.

حالا تبریزی در این چند بازی آخر موفق شده است که گلزنی کند اما در واکنش به همه عکس العمل های هواداران در طول فصل، بعد از گلزنی هایش خوشحالی نمی کند و علامت هیس را به منتقدانش نشان می دهد!

مرتضی تبریزی باید بداند که بازیکنان استقلال روزی روزگاری یک پای ثابت جدول برترین گلزنان بوده اند. آقای گل های لیگ در بسیاری از فصل های لیگ برتر استقلالی بوده اند و اگر هواداران این تیم در واکنش به 5 گل زده تبریزی در کل فصل به عنوان برترین گلزن استقلال واکنش نشان می دهند چندان هم بیراه نمی گویند. تبریزی به جای دلخوری نباید که اجازه دهد به مهره سوخته استقلال تبدیل شود. او باید که به روزهای اوجش بازگردد و باز هم گربه سیاه حریفان شود...

تگ ها


باشگاه استقلال دلخوری تبریزی واکنش مرتضی تبریزی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال