دلخوری دو بازیکن با تجربه تراکتور از فحاشی ها در تبریز

در جریان دیدار تراکتورسازی و سایپا که با شکست دو بر یک سرخپوشان تبریزی همراه شد، اگرچه محمد ایرانپوریان و محمد ابراهیمی نمایش خوبی داشتند اما از دست رفتن یک پنالتی و یک موقعیت گل خوب توسط این دو بازیکن باعث شد تا هواداران از کوره در بروند و شعارهای تندی را علیه کاپیتانهای دوم و سوم تراکتورسازی سر بدهند ......

در جریان دیدار تراکتورسازی و سایپا که با شکست دو بر یک سرخ‌پوشان تبریزی همراه شد، اگرچه محمد ایرانپوریان و محمد ابراهیمی نمایش خوبی داشتند اما از دست رفتن یک پنالتی و یک موقعیت گل خوب توسط این دو بازیکن باعث شد تا هواداران از کوره در بروند و شعارهای تندی را علیه کاپیتان‌های دوم و سوم تراکتورسازی سر بدهند.
شعارهایی که دیروز از سوی هواداران تراکتور مطرح شد، جالب نبود و همین امر موجب دلخوری دو بازیکن مذکور شده است. ایرانپوریان و ابراهیمی اگرچه تبریزی نیستند اما چندین سال است در تراکتورسازی توپ می‌زنند و همواره به عشق هواداران این تیم قید پیشنهادهای خوبی را زده‌اند. ایرانپوریان و ابراهیمی که تقریبا  همواره جزو بازیکنان مطرح و ستاره فوتبال ایران محسوب شده‌اند، همین حالا نیز در تراکتور عملکرد خوبی دارند و شاید به حق از برخی هواداران ناراحت هستند.
در جریان بازی دیروز تراکتورسازی مقابل سایپا اگرچه ابراهیمی به زعم هواداران یک موقعیت خوب را از دست داد اما در جریان بازی بسیار خوب کار کرد و جزو بهترین‌های تراکتورسازی بود. f14 تراکتوری‌ها در این بازی نه تنها پاس گل تیمش را برای ایرانپوریان ارسال کرد که چند موقعیت خوب گلزنی برای هم‌تیمی‌هایش ایجاد کرد اما این توپ ها به گل تبدیل نشد. از سوی دیگر ابراهیمی با دوندگی بالا و عملکرد مطلوب یکی از بهترین‌های تیمش بود.
همچنین محمد ایرانپوریان اگرچه یک پنالتی را از دست داد اما دو دقیقه بعد خودش با گلزنی آن پنالتی را جبران کرد و البته در جناح راست توپ‌های زیادی را ارسال کرد و با سرعت و تکنیکش جزو خوب‌ها بود.
در این شرایط شاید تاختن به این دو بازیکن باتجربه از سوی برخی هواداران تراکتورسازی صحیح نباشد. بی‌تردید ادامه این روند این دو بازیکن را به روزهای سخت می‌رساند و شاید تصمیم به جدایی از تیم محبوب تبریزی بگیرند. آنهایی که سال‌ها به پیشنهاد تیم‌های دیگر نه گفتند حالا از هواداران خودی دلخور هستند و شاید اتفاقات دیگری درباره‌شان رخ بدهد.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس المپیک