دلخوری شدید بارسلونا؛ جواب محبت ما این نبود!

رابطه بارسلونا و عثمان دمبله، ستاره جوان و فرانسوی این تیم هر روز در حال بدتر شدن است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد عثمان دمبله با باشگاه بارسلونا در پایان فصل به اتمام می رسد و علیرغم تلاش فراوان مدیران باشگاه اسپانیایی، هنوز توافقی برای تمدید صورت نرفته است. پیشنهاد اغوا کننده تیم هایی از لیگ برتر انگلیس و البته آینده نامعلوم پروژه باشگاه بارسلونا باعث ایجاد تردید در ذهن عثمان دمبله شده و به نظر می رسد او تصمیم گرفته بعد از پنج فصل از این تیم جدا شود.

حتی ژاوی هم اخیرا شخصا با عثمان دمبله جلسه ای داشته و به این بازیکن تضمین داده در صورت تمدید قرارداد با بارسلونا در آینده پیشرفت چشمگیری را تجربه می کند، اما حضور سرمربی جدید نیز تاثیری در تصمیم این بازیکن نداشته است.

اما هفته گذشته رفتارهای عثمان دمبله به شدت باعث عصبانیت مدیران بارسلونا و بدتر شدن رابطه طرفین شده است. این ستاره جوان در مراسم خداحافظی سرخیئو آگوئرو، مهاجم باتجربه بارسلونا غیبت کرده و این اتفاق در حالی رخ داد که اغلب بازیکنان برای وداع با سرخیو راهی استادیوم نوکمپ شده بودند. همچنین عثمان دمبله در مراسم رونمایی از پروژه "بارسا اسپای" نیز حضور پیدا نکرده و خود را نسبت به جریانات داخل باشگاه بی تفاوت نشان داد.

نشریه موندو دیپورتیوو با انتشار گزارشی مدعی شد مدیران بارسلونا از دست عثمان دمبله عصبانی شده و تصور می کنند حتی در صورت تمایل به جدایی، جواب حمایت و محبت های باشگاه در پنج سال اخیر و به خصوص در مقطع مصدومیت های متوالی این بازیکن، چنین رفتاری نبوده است. به هر حال رابطه عثمان دمبله با باشگاه بارسلونا بدتر از گذشته شده و با ادامه این روند بعید به نظر می رسد فصل بعد شاهد حضور این بازیکن در استادیوم نوکپ باشیم.

تگ ها


ژاوی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال