دلخوری مدیران پرسپولیس؛ پای یک مدیربرنامه استقلالی در میان است!

مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران از دست یک مدیر برنامه فوتبال به شدت دلخور و شاکی هستند ......

مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران از دست یک مدیر برنامه فوتبال به شدت دلخور و شاکی هستند. پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند این مدیر برنامه فعال در نقل‌وانتقالات استقلالی است و می‌خواهد تیشه به ریشه قهرمان دو دوره گذشته لیگ برتر بزند! منبعی که دیروز این خبر را در اختیارمان گذاشت مدعی شد صادق محرمی توسط همین مدیر برنامه استقلالی وسوسه شده و به دیناموزاگرب کرواسی رفته است.
با توجه به بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس به حکم فیفا، مسئولان این تیم خیلی تلاش کردند صادق محرمی را از رفتن به کرواسی منع کنند، اما حریف ایجنت موردنظر نشدند و در نهایت هم این جوان مستعد به دیناموزاگرب پیوست. گفته می‌شود مدیر برنامه‌های فرشاد احمدزاده هم همین فرد است. در حالی که شماره ۱۰ پرسپولیس خیلی امیدی به دعوت یه تیم ملی ندارد و مورد توجه کارلوس کی‌روش هم نیست به اروپا رفت تا با برخی تسویه حساب کند! شنیدیم کوچ عجیب فرشاد احمدزاده به لیگ عجیب‌تر (!) لهستان نیز زیر سر همین مدیر برنامه به زعم پرسپولیسی‌ها، استقلالی بوده است.
حالا وحید امیری هم به فرشاد احمدزاده و صادق محرمی پیوسته است. ستاره ملی‌پوش پرسپولیس وسط مذاکره با حمیدرضا گرشاسبی به ترکیه سفر کرد و همه را قال گذاشت! پرسپولیسی‌ها معتقدند در جدایی وحید امیری هم رد پای این مدیر برنامه استقلالی دیده می‌شود! بر همین اساس مسئولان باشگاه پرسپولیس تلاش می‌کنند پای این مدیر برنامه استقلالی را از باشگاه خود قطع کنند که البته کار دشواری است!
از ما نشنیده بگیرید، اما ظاهراً مدیر برنامه‌های محمد انصاری و مهدی شریفی هم همین فرد است. کسی که پرسپولیسی‌ها از او دلخورند، اما هنوز هم دو بازیکن دیگر در این تیم دارد و...

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال