Banner

دلخوری هواداران استقلال از رفتار دوگانه فدراسیون مقابل سرخابی ها

صحبت های مهدی تاج مبنی بر عذرخواهی بیرانوند، بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت....

به گزارش خبرنگار مدال، صحبت های مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال با این مضمون که بیرانوند باید به دلیل رفتارش در بازی با تراکتورسازی عذرخواهی کند و تاکیدش به صورت تلویحی بر این موضوع که در این صورت، عذرخواهی کفایت می کند و محرومیتی در کار نخواهد بود، صدای اعتراض هواداران استقلال را در فضای مجازی بلند کرد. هواداران استقلال معتقدند که وریا غفوری نیز در مهرماه سال گذشته و در بازی با نفت مسجدسلیمان به صورت لفظی با داور مسابقه درگیر شد و پس از آن بارها به دلیل این موضوع عذرخواهی کرد، اما این عذرخواهی ها تاثیری بر رای کمیته انضباطی نداشت و وریا محروم شد، حال چگونه است که فدراسیون فوتبال تغییر رویه داده و معتقد است که یک عذرخواهی بیرانوند را از محرومیت دور خواهد کرد؟!
هواداران استقلال تاکید دارند که فدراسیون فوتبال نباید در موارد مشابه عکس العمل دوگانه ای مقابل سرخابی ها داشته باشد. استقلالی ها معتقدند اگر قانون رعایت شود باید با بیرانوند برخورد شود و این برخورد حکم محرومیت تعلیقی این بازیکن را به جریان خواهد انداخت و دروازه بان پرسپولیس باید از حضور در دربی پیش رو محروم شود.

باید دید واکنش فدراسیون فوتبال در مقابل اعتراض هواداران استقلال چگونه خواهد بود...

 

بیشتر بخوانید:

آذری: استقلالی‌ها هیچ پیشنهاد رسمی به من ندادند

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس حکم تعلیقی بیرانوند کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رئیس فدراسیون فوتبال مهدی تاج علیرضا بیرانوند وریا غفوری پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال