دلخوری کانته از لمپارد؛ ستاره فرانسوی خواهان جدایی

بین انگولو کانته و فرانک لمپارد سرمربی چلسی اوضاع تیره و تار است....

به گزارش "ورزش سه"، انگولو کانته از سال ۲۰۱۶ برای چلسی بازی می کند و با این تیم زیر نظر آنتونیو کونته فاتح لیگ برتر هم شد. او هنوز هم با کونته ارتباط خوبی دارد و بی دلیل نیست که اینتر در انتقالات تابستانی به شدت خواهان جذب او بود.

کانته که تا ۲۰۲۲ با چلسی قرارداد دارد، نتوانست مجوز جدایی بگیرد و ماندنی شد اما به نظر می رسد بین او و فرانک لمپارد سرمربی چلسی روابط شکراب است.

طبق ادعای نشریه لوپاریزین، کانته که هفته گذشته به پاریس و کمپ تیم ملی فرانسه ملحق شد، به هم تیمی هایش گفته است که اوضاع در چلسی برای او خوب پیش نمی رود و با لمپارد روابط دوستانه ای ندارد اما دلیل چنین شرایط نامطلوبی چیست؟

این نشریه ادعا می کند که همه چیز به تصمیم لمپارد مبنی بر اجازه ندادن به کانته برای حضور در مراسم ازدواج دوستش بر می گردد. هافبک فرانسوی از لمپارد یک روز مرخصی برای این منظور خواسته بود ولی این اجازه به او داده نشد تا کانته شدیدا از سرمربی تیمش دلخور شود.

او که تابستان نتوانست از چلسی جدا شود قطعا تا ژانویه ماندنی خواهد بود ولی رقم جدایی اش اندک نخواهد بود و بعید است چلسی در نیم فصل به ستاره تیمش مجوز جدایی بدهد.

اینتر تنها تیم خواهان کانته نیست و رئال مادرید با هدایت زیدان نیز به دنبال فرصتی برای جذب این بازیکن است.

تگ ها


زیدان اینتر میلان انگولو کانته فرانک لمپارد آنتونیو کونته چلسی رئال مادرید