دلداری سیمئونه به بازیکن گریان وایادولید (عکس)

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید، پس از پیروزی شاگردانش برابر وایادولید و قهرمانی در لالیگا، به زمین رفت و بازیکن ناراحت حریف را دلداری داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اتلتیکو مادرید شب گذشته با پیروزی ۲-۱ برابر وایادولید قهرمان لالیگا شد. این وایادولید بود که در جدال برای بقا در لالیگا نخستین گل بازی را توسط اسکار پلانو در نیمه اول به ثمر رساند، اما شاگردان سیمئونه توانستند در نیمه دوم با گل‌های آنخل کوره‌آ و لوییس سوارز ضمن شکست حریف، قهرمانی در لالیگا را نیز از آن خود کنند.

در حین جشن پرشور قهرمانی اتلتیکومادرید پس از سوت پایان بازی، دوربین‌های تلویزیونی سیمئونه را نشان دادند که در آن سوی زمین به سمت کیکو اولیواس، مدافع مغموم وایادولید، رفت.

سرمربی اتلتیکو مدافع ۳۲ ساله وایادولید را که از ناراحتی در هم شکسته بود و توان برخاستن از زمین را نداشت، بلند کرد و به گرمی در آغوش کشید.

شب گذشته رئال مادرید نیز توانست ویارئال را در ورزشگاه دی استفانو با نتیجه ۲-۱ شکست دهد، اما در نهایت در کورس قهرمانی با دو امتیاز کمتر از اتلتیکو قهرمانی را به رقیب همشهری واگذار کرد.

سرمربی ۵۲ ساله اتلتیکو پس از قهرمانی از هواداران این تیم که با وجود شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا حمایت خود را از اتلتیکو دریغ نکردند، تشکر و قدردانی کرد.

سیمئونه گفت: "برای خیلی از مردم بسیار خوشحالم. احساسی که به من دست داده این است که در چنین سال دشواری، با وجود تعداد زیادی از مردم که به دلیل ویروس کرونا ما را ترک کردند، قهرمانی اتلتیکو چیز متفاوتی است.

مثل همه تاریخ ما، امسال هم سال سختی بود اما یکی از بهترین سال‌ها برای قهرمانی است."

بیشتر بخوانید:

سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد

سوارز: لیونل مسی هم از قهرمانی ما خوشحال شد

 

 

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال