دلم برای سری آ تنگ شده اما من در PSG هستم

مویس کین، ستاره ایتالیایی پاری سن ژرمن می گوید دلش برای سریعا تنگ شده اما در عین حال از حضور در این تیم خوشحال است....

به گزارش "ورزش سه"، مویس کین فوتبال خود را از سری آ و باشگاه یوونتوس آغاز کرد. این بازیکن در این بین مدتی را به شکل قرضی در باشگاه هلاس ورونا نیز پشت سر گذاشت اما سال ۲۰۱۸ به بیانکونری بازگشت اما ترافیک بالای خط حمله این تیم مانع از رسیدن دقایق زیاد بازی به کین شد؛ موضوعی که باعث شد او نهایتاً در تابستان ۲۰۱۹ تورین را به مقصد لیگ برتر انگلیس و باشگاه اورتون ترک کند.

این بازیکن ۲۰ ساله بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره نسبتا ناموفق در فوتبال انگلیس، تابستان گذشته به صورت قرضی از اورتون به پاری سن ژرمن پیوست. مویس کین در این فصل تاکنون در ۲۷ بازی ۱۴ گل به ثمر رسانده است و کارلو آنچلوتی اخیرا اعتراف کرد که مهاجم ایتالیایی می تواند در پایان فصل یک انتقال دائمی به پاریس داشته باشد.

ستاره ایتالیایی که این روزها شرایط خوبی را در پاریس تجربه می‌کند حالا اعتراف کرده که دلش برای سری آ تنگ شده است. او در این باره گفت: " فوتبال ایتالیا یک رقابت بسیار خوب است و گاهی دلم برایش تنگ می شود. بعضی اوقات مسابقات یوونتوس را نگاه می‌کنم. تماشای فوتبال ایتالیا واقعاً سرگرم کننده و جذاب است اما من در پاری سن ژرمن هستم."

تگ ها


پاری سن ژرمن مویس کین یوونتوس