دلگرمی رونالدو برای هواداران رئال‌مادرید

کریس رونالدو علاقه ای به جدایی از رئال مادرید ندارد و این را در مصاحبه های اخیرش نشان داد ......

کریس رونالدو علاقه ای به جدایی از رئال مادرید ندارد و این را در مصاحبه های اخیرش نشان داد.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، كريستيانو رونالدو، ستاره پرتغالي رئال مادريد، تنها به رنگ سفيد فكر مي كند ؛ آن هم رنگ سفيد پيراهن رئال مادريد. او اين روزها آخرين روزهاي تعطيلات تابستاني اش را سپري مي كند و از اواخر ماه جولاي به اردوي پيش فصل كهكشاني ها ملحق خواهد شد. كريس در سفر اخيرش به شانگهاي چين با استقبال فراواني روبه رو شد.

تابستان امسال تابستاني طولاني، به ويژه براي طرفداران كريس بود ؛ به خصوص بعد از آنكه روزنامه آبولا چاپ پرتغال با روي جلد بردن تصويري از كريس اعلام كرد او به خاطر مسائل مالياتي قصد بازگشت به پايتخت اسپانيا را ندارد و در فكر ترك رئال مادريد، باشگاهي كه در 8 سال اخير افتخارات فراواني را با پيراهنش كسب كرده، است.

كريس با سكوتش، آتش آن جنجال را خاموش كرد و حالا اعلام كرده قصد دارد در رئال به كارش ادامه دهد و ستاره تراز اول تيمش باشد و با پيراهن رئال افتخارات فردي و تيمي بيشتري را كسب كند.

با پيراهن تيمي كه در 4 فصل اخير 3 بار قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شده است.

ستاره پرتغالي رئال در گفت وگوي اختصاصي اش با خبرنگار ماركا از آرزوهايش براي آينده صحبت كرد و گفت: «اينكه پارسال توانستيم با باشگاه به جام هاي مهمي برسيم، فوق العاده بود. در كنار آنها جوايز و افتخارات فردي هم از راه رسيد و اگر بتوانيم دوباره اين روند را تكرار كنيم خيلي خوب خواهد شد.»

«تكرار دوباره» عبارتي بود كه بايد بر رويش تأكيد زيادي داشت. چراكه اين اولين باري است كه از زمان انتشار اخباري مبني بر دلخوري كريس به خاطر مشكلات مالياتي اش در اسپانيا و صحبت از جدايي او از رئال، او از ماندن و ادامه حضور در تيم مادريدي صحبت مي كند. اين حكايت از آن دارد كه كريس مي خواهد در مادريد بماند و با اين تيم تاريخ ساز شود. او بهتر از هر فرد ديگري مي داند فرمول كاري ديگري براي رسيدن به موفقيت وجود ندارد. او مي خواهد مثل قبل اولين نفري باشد كه در جلسه تمريني تيمش حضور مي يابد و آخرين نفري باشد كه جلسه را ترك مي كند. كريس ادامه داد: «بايد سال به سال به شدت تلاش كني. من به همين روند ادامه مي دهم ؛ فوتبال زندگي و عشق من است.»

كريس كه از حالا به بعد كاپيتان سوم تيمش است، آماده است تا با فروكش كردن شعله هاي آتشي كه با ترديدهاي او به پا شده بود، دوباره زير نظر زيدان تمريناتش را از سر بگيرد و براي شروع فصلي توفاني بجنگد.

او كه پارسال فصلي متفاوت را (با استراحت بيشتر نسبت به هميشه) پشت سر گذاشته بود، نتيجه عقايد زيدان (در نيمكت نشين كردن او در برخي از بازي ها) را با فتح جام هاي قهرماني در لاليگا و ليگ قهرمانان اروپا ديد و حالا مي داند بايد همين روند را ادامه داد.

شروع اين فصل كريس با پيراهن رئال در بازي سوپركاپ اسپانيا مقابل بارسلونا خواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال