دلگرمی سرپرست پرسپولیس به هواداران/خلیلی: برانکو تنها گزینه باشگاه است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در میان هواداران این تیم به آنها دلگرمی داد....

مدیر تیم‌ پرسپولیس امروز در میان هواداران معترض این تیم حاضر شد و به آنها دلگرمی داد که گزینه باشگاه پرسپولیس فقط برانکو است.

به گزارش مدال، در پی تجمع عده‌ای از هواداران تیم پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه محسن خلیلی مدیر تیم پرسپولیس در میان هواداران معترض حاضر شد و به صحبت‌های آنها و اعتراض‌شان گوش داد. خلیلی  پس از شنیدن صحبت‌های هواداران دقایقی برای آنها به صحبت پرداخت و به آنها دلگرمی داد که گزینه پرسپولیس برای فصل آینده فقط برانکو است.
خلیلی به هواداران گفت که حدود ۱۱ سال است افشین قطبی را از نزدیک ندیده و مدیر برنامه‌های او را هم سال‌ها قبل در مراسم ختم مادر قطبی دیده است و بعد از آن هیچ دیداری با یکدیگر نداشته‌اند.
مدیر تیم پرسپولیس به هواداران این تیم گفت که حتی قطبی بابت اینکه با خلیلی دیدار نداشته از او به سپهر حیدری گله کرده است و این در حالی است که مدیر برنامه‌های قطبی عکس خروج او از کشور در تاریخ ۲۷ اردیبهشت را به یک روزنامه داد و طبعاً خبر دیدار و مذاکره برای حضور در پرسپولیس صحت ندارد.
خلیلی به هواداران گفت: برانکو بعد از چند سال در یک زمین بیابانی یک درخت کاشته و حالا وقت چیدن میوه‌های آن است و دلیلی ندارد که الان بحث رفتن او مطرح شود. 
مدیر تیم پرسپولیس همچنین در ادامه صحبت‌هایش با هواداران اعلام کرد: کسی یا کسانی که چنین اخبار کذبی را منتشر می‌کنند پرسپولیسی‌ نیستند و به دنبال حاشیه‌سازی هستند.

اخبار مرتبط:
اتفاقات عجیب در پرسپولیس/ تماس‌های مشکوک با دو بازیکن
مدت زمان مهلت برانکو به پرسپولیس مشخص شد

تگ ها


محسن خلیلی پرسپولیس برانکو برانکو ایوانکوویچ تمدید قرارداد برانکو جدایی برانکو تجمع هواداران پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال