دلیل اصرار مدافع برزیلی برای ماندن در فوتبال اروپا

تیاگو سیلوا قصد دارد برای حضور در ترکیب برزیل برای رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، حداقل دو فصل دیگر به کار خود در اروپا ادامه دهد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از درخشش فوق العاده در ترکیب میلان بود که تیاگو سیلوا به شدت مورد توجه پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفت و نهایتاً این انتقال رنگ واقعیت به خود گرفت و مدافع برزیلی در تابستان سال ۲۰۱۲ با قراردادی به ارزش ۴۲ میلیون یورو راهی پارک دو پرنس شد.

سیلو از زمان حضور در ترکیب PSG یکی از مهم ترین ارکان موفقیت این تیم تلقی شده است. او همچنین در فصل جاری رقابت ها و پیش از لغو کامل رقابت های لیگ یک فرانسه یکی از مهره های کلیدی تیم توماس توخل به حساب می آمد.

در چند روز گذشته اما گفته شد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دیگر علاقه ای به حفظ مدافع برزیلی خود ندارد و حتی مدیر ورزشی باشگاه یعنی لئوناردو به این بازیکن اعلام کرده که در پایان فصل باید تیم جدیدی برای خود انتخاب کند. در همین ارتباط ESPN مدعی شده که با وجود شایعات، تیاگو سیلوا هیچ علاقه ای به ترک فوتبال اروپا ندارد و قصد دارد حداقل ۲ سال دیگر فوتبال خود در این قاره ادامه دهد تا بتواند در ترکیب تیم ملی برزیل برای رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ حضور داشته باشد.

گفته می‌شود که تیم سابق ستاره برزیلی یعنی میلان مهم ترین مشتری این بازیکن به حساب می آید. با این حال باید منتظر ماند و دید که سیلوا چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت.

تگ ها


تیاگو سیلوا پاری سن ژرمن