دلیل اصلی اخراج اونای امری فاش شد

استفان لیششتاینر مدافع سابق آرسنال افشا کرد که اونای امری به این دلیل از سرمربیگری توپچی‌های لندن اخراج شد که نمی‌توانست از ستارگانش بهترین بازی را بگیرد و بازیکنان با او به مشکل خورده بودند....

به گزارش مدال، با شکست آرسنال برابر آینتراخت فرانکفورت در لیگ اروپا بود که مدیران این تیم تصمیم به برکناری «اونای امری» گرفتند، اتفاقی که به مذاق چند بازیکن بزرگ توپچی‌های لندن حسابی خوش آمد.

«استفان لیششتاینر» که فصل گذشته در آرسنال زیر نظر امری بازی کرد درباره دلایل اصلی اخراج امری به گفتگو پرداخت: «او مربی خوبی است اما در کار با بازیکنان بزرگ مشکل دارد. او نمی‌تواند از ستاره‌هایش بهترین عملکرد را بگیرد. شاید همین مسئله تنها نقطه منفی او بود و دیگر مسائل مثبت بودند. در واقع همین مشکل باعث اخراجش شد چون با بازیکنان ارتباط خوبی نداشت و با برخی از بازیکنان بزرگ تیم به مشکل خورده بود.»

مدافع سوئیسی فصل گذشته به ندرت توسط اونای به کار گرفته شد اما سعی کرده از سرمربی اسپانیایی انتقاد نکند: «وقتی یک سرمربی دو ماه از شما استفاده نکند، انتقاد آسان است اما من چنین نیستم. در اواخر فصل او من را از ترکیب دور کرد و هرگز دلیلش را نفهمیدم. این اقدامات در این فصل نیز در خصوص برخی بازیکنان عملی شد و خب اینبار او بود که از تیم کنار رفت.»

بیشتر بخوانید:

آرسنال نیازمند جراحی و درمان سریع

تگ ها


اونای امری اخراج امری دلیل اخراج امری آرسنال توپچی‌های لندن لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان استفان لیششتاینر اونای امری آرسنال لیگ برتر فوتبال