Banner

دلیل اصلی شکایت ایکاردی از اینتر چیست؟

مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینتر از نراتزوری به دادگاه شکایت و درخواست دریافت غرامت 1.5 میلیون یورویی از این تیم کرده است....

به گزارش مدال؛ شکایت «مائورو ایکاردی» از مشکی‌وآبی‌پوشان شهر میلان به علت رفتار نامناسب با او به علت اینکه توسط «آنتونیو کونته» از تمرینات تیم کنار گذاشته شد، تایید شده و حالا با انتشار جزئیات مشخص شد که ایکاردی خواهان غرامت 1.5 میلیون یورویی است.

حال وکیل ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینتر معتقد است که موکلش به دنبال گرفتن پول از نراتزوری نیست و شکایت او از باشگاه ایتالیایی برای دریافت 1.5 میلیون یورو از اینتر به این خاطر است که می‌خواهد بخشی از پروژه بزرگ باشگاه باشد.

«جوزپه دی‌کارلو» وکیل مائورو در مصاحبه با «اسپورت مدیاسیت» در این خصوص گفت: «بدون درخواست 20% قرارداد به عنوان غرامت، دادخواست ما ناقص بود. وقتی چنین اقدام قانونی انجام دهید، درخواست غرامت بخشی ضروری است. اما پول برای ما اهمیتی ندارد، زیرا ایکاردی خواهان آن است که در پروژه اینتر جایی داشته باشد. چگونه ممکن است که او در طول دو ماه پیش‌فصل حتی در یک بازی دوستانه هم به میدان نرود؟ باید پنج روز صبر کنیم تا دادگاه پرونده را بپذیرد زیرا فکر می‌کنم آنها تا پایان زمان نقل‌وانتقالات منتظر می‌مانند. اگر ایکاردی به تیم جدیدی منتقل شود، شکایت او فاقد اعتبار خواهد بود.»

بیشتر بخوانید:

شکایت مائورو ایکاردی از باشگاه اینتر

تگ ها


مائورو ایکاردی ایکاردی اینتر اینتر نراتزوری شکایت ایکاردی اینتر فوتبال جهان سری آ وکیل ایکاردی مائورو ایکاردی اینتر میلان سری آ فوتبال