دلیل اصلی منتفی شدن انتقال ستاره آژاکس به رئال مادرید

زین الدین زیدان دلیل اصلی عدم انتقال دانی فن دبیک به رئال مادرید است و او روز به روز از این باشگاه دورتر می‌شود...

به گزارش مدال، در حالی که تا دو هفته پیش انتقال دانی فن دبیک به رئال مادرید را قطعی می‌دانستند؛ اما در حال حاضر بعید است حداقل در این تابستان چنین انتقالی صورت بگیرد. فن دبیک گزینه دوم رئال در صورت منتفی شدن انتقال پل پوگبا بود و پس از اینکه منچستر بازیکنی برای جانشینی پوگبا جذب نکرد مشخص شد که ستاره فرانسوی راهی رئال نخواهد شد؛ با این حال فن دبیک هم از رئال دورتر شده است.

دلیل این اتفاق از سوی نشریه مارکا، مخالفت زین‌الدین زیدان عنوان شده است. رئال با فن دبیک به توافق قطعی رسیده بود و تنها رضایت نهایی زیدان نیاز بود که او اعلام کرد یا پوگبا یا هیچ بازیکن دیگری. زیدان معتقد است که فن دبیک تفاوت های زیادی با پوگبا دارد و اگر قرار به جذب نشدن او باشد، بهتر است فن دبیک هم به رئال نیاید چون بازیکنانی با خصوصیات مشابه او در تیم دارد و ترجیح می‌دهد با همین بازیکنان به کار ادامه دهد.

روز گذشته سرمربی و نیز مدیر ورزشی آژاکس نیز تایید کردند که فن دبیک احتمالاً ماندنی خواهد بود و خود بازیکن هم گفت که احتمال زیاد دارد که فصل جاری را در آژاکس بماند.

اخبار مرتبط:

جنون رئیس باشگاه رئال در روزهای باقیمانده تا پایان نقل‌وانتقالات

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره هلندی زین‌الدین زیدان نشریه مارکا دانی وندبیک آژاکس رئال مادرید اردیویسه هلند لالیگا فوتبال