دلیل افت کیفی لائوتارو از زبان مدیر اینتر

لائوتارو مارتینز پس از شروع مجدد سری آ نتوانسته همان ستاره گلزن سابق نشان دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا هفته ها به دنبال جذب لائوتاور مارتینز بود ولی حالا شانس به خدمت گرفتن ستاره آرژانتینی را از طریق فعال کردن بند فسخ او از دست داده است.

زمان فعال سازی بند آزادسازی لائوتارو مارتینز امروز به پایان می رسد و مدیران اینتر امیدوار هستند که این محرک مناسبی برای جلوگیری از انتقال ستاره ۲۲ ساله بارسلونا شده و باعث تمدید قرارداد لائوتارو با اینتر گردد. ستاره آرژانتینی در قرارداد فعلی اش بند آزادسازی به ارزش ۱۱۱ میلیون یورو داشت، اما این بند فقط تا تاریخ ۷ جولای برای تیم های غیر ایتالیایی قابل فعال شدن بود.

در دوران قرنطینه رسانه های کاتالونیا خبر از توافق بارسا با لائوتاور داده بودند ولی باشگاه اینتر در نهایت تسلیم فشار باشگاه کاتالان نشد. به په ماروتا مدیر اجرایی اینتر اخیرا گفت که حاضر نیستند ستاره های خود را تقدیم باشگاه های دیگر کنند.

لائوتاور از زمان شروع مجدد سری آ نتواتتسه درخشش خاصی داشته باشد و از فرم سابق خود فاصله گرفته است. او برابر بولونیا یک پنالتی حساس را از دست داد در حالی که می توانست تیمش را ۲-۰ پیش بیندازد اما در نهایت بازی با برتری ۱-۲ بولونیا به اتمام رسید.

ماروتا معتقد است که شایعات زیاد در مورد لائوتارو روی کیفیت او اثر منفی گذاشته اند:«  لائوتارو فقط ۲۳ سال دارد و در چنین شرایطی شایعات او را احاطه کرده اند. قبل از توقف سری آ به دلیل شیوع کرونا، عملکرد او تحسین بر انگیز بود و طبیعی بود که توجه چندین باشگاه بزرگ را به خود جلب کند اما حالا زمانش است که او بار دیگر به آرامش رسد و کارش را به دور از شایعات ادامه دهد. همین اخبار ضد و نقیض باعث به هم خوردن تمرکز لائوتارو شده اند اما او باید یک بار دیگر شور گذشته را پیدا کرده و تعدش به اینتر را ثابت کند.»

بیشتر بخوانید:

پاسخ نهایی رئیس بارسلونا در مورد بازگشت نیمار

چرا بارسلونا هنوز به جذب لائوتارو امیدوار است؟

 

 

تگ ها


لائوتارو مارتینز جوزپه ماروتا اینتر میلان فوتبال جهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال