دلیل بازگشت لوییس به چلسی

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، داوید لوییس زمانی که از چلسی به پاری سن ژرمن رفت و بعد از گلزنی به تیم سابق خود شروع به خوشحالی در ورزشگاه استمفوردبریج کرد، مورد نفرت هواداران چلسی قرار گرفت و هیچ کس فکرش را نمی کرد دوباره به تیم سابقش باز گردد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، داوید لوییس زمانی که از چلسی به پاری سن ژرمن رفت و بعد از گلزنی به تیم سابق خود شروع به خوشحالی در ورزشگاه استمفوردبریج کرد، مورد نفرت هواداران چلسی قرار گرفت و هیچ کس فکرش را نمی کرد دوباره به تیم سابقش باز گردد.

لوییس در روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی با جدایی از پاری سن ژرمن راهی چلسی شد. او در صحبت هایی  که با مجله فورفورتو داشت به تمجید از سرمربی چلسی پرداخت و گفت : اگر بخواهم درباره کونته یک کلمه صحبت کنم باید بگویم که او بسیار مربی با دقتی است و از هیچ تلاشی برای بازگرداندن چلسی به دوران اوج خود دریغ نکرد. او از تمام جزییات با خبر است. در واقع می توانم بگویم که کونته چیزهایی را می بیند که افراد دیگر نمی بینند و همین مسوولیت پذیری بالا به بازیکنان هم سرایت کرده است و همین باعث شده که چلسی به دوران اوج خود باز گردد.

این مدافع برزیلی ادامه داد: کسب ۱۳ برد پیاپی در لیگ برتر اتفاقی نبود که ما با آن به راحتی به آن دست یافتیم. این فصل قدرت دفاعی ما فوق العاده خوب بود و با شایستگی در صدر جدول قرار گرفتیم. ما همه می دانستیم که بازیکنان خوب و با کیفیتی داریم که فصل گذشته نتوانستند نتیجه بگیرند، ولی این فصل مصمم به کسب نتیجه بودیم که خوشبختانه به این هدف رسیدیم.

داوید لوییس در مقطع اول حضورش در چلسی ۱۴۳ بازی را انجام داد و با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را نیز کسب کرد و در ادامه با قراردادی به ارزش ۵۰ میلیون پوند ضمن شکستن رکوردگران ترین مدافع جهان به پاری سن ژرمن پیوست و با این  تیم فرانسوی قهرمان لیگ فرانسه شد.

او درباره جدایی و بازگشتش به چلسی ادامه داد: شما هیچ وقت نمی توانید پیش بینی کنید. من همیشه درها را برای بازگشت باز گذاشته بودم. مواقعی در زندگی شما پیش می آید که فکر می کنید چرخه زندگی باید دوباره از نو بچرخد. وقتی سه سال پیش با چلسی قهرمان شدم، گفتم بهترین زمان برای جدایی است، اما من قهرمانی در لیگ برتر را کسب نکرده بودم و این برای من یک عقده شده بود. تصمیم گرفتم به لیگ برتر باز گردم، چون سخت ترین لیگ جهان است. من قهرمانی های زیادی دارم و دوست داشتم لیگ برتر را نیز کسب کنم.

چلسی در آستانه قهرمانی دیگر در لیگ برتر است، آن ها با چهار امتیاز اختلاف نسبت به تاتنهام صدرنشین هستند و در این هفته باید برابر میدلزبورو بازی کنند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال