دلیل بازی نکردن پرسپولیس و الاهلی در خانه

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد: تصمیم بازی نکردن پرسپولیس و الاهلی در خانه در سطح دولت ها گرفته شده و خارج از کنترل این نهاد است ......

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد: تصمیم بازی نکردن پرسپولیس و الاهلی در خانه در سطح دولت ها گرفته شده و خارج از کنترل این نهاد است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا به نقل از گالف نیوز، قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته برگزار شد و پرسپولیس ایران باید برابر الاهلی عربستان دیدار کند.

ویندسور جان دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این اتفاق، گفت: ما امیدواریم که الان که قرعه کشی صورت گرفته تاثیر اتفاقات سیاسی کم باشد. متاسفانه ما این فرصت را از دست دادیم که تیم های پرسپولیس و الاهلی در خانه بازی کنند. با این حال اینها تصمیماتی بوده که خارج از کنترل AFC بوده و در سطح دولت ها گرفته شده است.

این صحبت ها در حالی مطرح شده است که به نظر می رسد همچنان شیوخ سعودی در تصمیم گیری های کنفدراسیون فوتبال آسیا دخیل هستند.

جان همچنین درباره شهرهای میزبان این دیدار رفت و برگشت گفت: ایران، عمان را برای این بازی انتخاب کرده و عربستان پیش تر قطر را انتخاب کرده بود که اکنون می خواهد این مکان را عوض کند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال