دلیل تعویض پیکه از زبان والورده

سرمربی بارسلونا به دلیل تعویض پیکه در دیدار مقابل والنسیا اشاره کرد. بارسلونا بامداد جمعه در دیدار برگشت مرحله نیمه نهای ......

سرمربی بارسلونا به دلیل تعویض پیکه در دیدار مقابل والنسیا اشاره کرد.

بارسلونا بامداد جمعه در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری با دو گل والنسیا را شکست داد و به فینال صعود کرد. ارنستو والورده پس از بازی گفت: بارسلونا عادت دارد تا لحظه آخر تلاش کند. از نتیجه به دست آمده خیلی خوشحالم چون پنجمین فینال پیاپی است که آبی‌اناری‌ها تجربه خواهند کرد. تکرار این موضوع خیلی سخت است. تصور می‌کردیم که بازی خیلی سختی باشد که این چنین بود. با این حال با در دست داشتن بلیت فینال به خانه بر می‌گردیم.

سرمربی بارسلونا در ادامه اظهار کرد: تصور می‌کردیم حریف می‌خواهد توپ‌ربایی کند و این چنین شد. بازیکنان والنسیا می‌خواستند از این طریق به ضد حمله دست یابند. در مقابل ما بازی را در اختیار گرفتیم و آن‌ها عقب‌نشینی کردند و قصد داشتند ما را شگفت‌زده کنند. ما با بازیکنانی هم‌چون لیونل مسی، آندرس اینیستا و... تلاش زیادی کردیم و در نهایت توانستیم پیروز این دیدار شویم.

سرمربی اسپانیایی افزود: برابر سلتاویگو، اسپانیول و مقابل والنسیا پیروزی به سختی به دست آمد. ماه سخت ژانویه را پشت سر گذاشتیم.

والورده در مورد وضعیت جرارد پیکه گفت: در دقایق پایانی بازی متوجه شدیم او مشکل جسمانی دارد به همین خاطر ترجیح دادم استراحت کند و پیکه تعویض شد.

تگ ها


اخبار روز جرارد پیکه بارسلونا لالیگا فوتبال