دلیل تعویق نقل و انتقالات پرسپولیس چیست؟/ زمانی که از دست می‌رود

فعالیت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس به پایان جام حذفی موکول شده است....

با اعلام مقامات رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخ‌ها تا پایان جام حذفی فعالیت نقل و انتقالاتی نخواهند داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که در روزهای پیش از پایان لیگ از گوشه و کنار خبرهایی مبنی بر مذاکرات پرسپولیس با بازیکنان جدید و شروع غیررسمی فعالیت‌های نقل و انتقالاتی این تیم به گوش می‌رسید طی روزهای اخیر و با اعلام رسمی سرمربی و مدیرعامل این تیم فعالیت‌های نقل و انتقالاتی سرخ‌پوشان متوقف شد تا تمرکز پرسپولیسی‌ها روی جام حذفی باشد.
فعالیت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس در شرایطی به تعویق افتاده که رقبای پرسپولیس این روزها در پی جذب بازیکنان جدید هستند و به نظر می‌رسد با ادامه این روند و شروع فعالیت‌های نقل و انتقالاتی از نیمه خرداد، شاهد عقد قرارداد برخی از بازیکنان حاضر در لیست ورودی این تیم با سایر تیم‌های لیگ برتری باشیم.
این در حالی است که پرسپولیس دو فصل پیش به محض پایان لیگ برتر اقدام به جذب بازیکنان جدید کرد و. شجاع خلیل‌زاده و گادوین منشا در روزهای پایانی اردیبهشت و در شرایطی که سرخ‌ها درگیر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بودند به عضویت این تیم درآمدند.
با وجود این برانکو به دفعات خواهان تعویق فعالیت‌های نقل و انتقالاتی و تمرکز روی جام حذفی شده، اتفاقی که شاید ریشه در شرایط فعلی پرسپولیس و مشکلات درون تیمی سرخ‌ها داشته باشد و باید دید در نهایت این صبر خودخواسته در نقل و انتقالات در نهایت چه تاثیری روی عملکرد این تیم خواهد داشت.

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات نقل انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال