دلیل جدایی ناواس از رئال مادرید مشخص شد

کیلور ناواس دروازه‌بان جدید پاری‌سن‌ژرمن فرانسه دلیل جدایی‌اش از رئال‌مادرید را آشکار کرد....

به گزارش مدال، ناواس که در اخرین روزهای نقل‌وانتقالات مادرید را ترک کرد و به پاریس رفت، قراردادی 4 ساله را با پاری‌سن‌ژرمن به ثبت رساند.
ناواس به همراه رئال‌مادرید توانسته بود 3 قهرمانی چمپیونزلیگ را کسب کند. این دروازه‌بان کاستاریکایی دلایل جدایی‌اش از جمع کهکشانی‌ها را آشکار کرد.
ناواس در این باره گفت: من چالش و کار جدی را دوست دارم. می‌خواهم به دوستانم کمک کنم. در تلاش هستم تا در حد توان به تیمم کمک کنم.
ناواس درباره حضورش در پاریس افزود: پی‌اس‌جی یک باشگاه زیبا در شهری زیباست. می‌خواهم جزئی از این تیم باشم. به باشگاه بزرگی آمده‌ام و می‌خواهم جام‌های زیادی را اینجا کسب کنم.
پس از آغاز فصل جدید لالیگا در مسابقات ابتدایی به  ناواس بازی نرسید و با تصمیم زیدان این دروازه‌بان از روی نیمکت نظاره‌گر بازی هم‌تیمی‌هایش بود.
سرانجام او تصمیم گرفت از رئال‌مادرید جدا شود و قراردادی را تا سال 2023 با پاریسی‌ها به امضا رساند.
ناواس در مصاحبه‌اش به این نکته نیز اشاره کرد که با زبان فرانسوی آشنا نیست و سعی می‌کند در کمترین زمان و با کمک یک معلم خصوصی این زبان را یاد بگیرد.

بیشتر بخوانید:

ناواس با رئالی‌ها خداحافظی کرد

تگ ها


کیلور ناواس ناواس پاری سن ژرمن ناواس رئال مادرید جدایی ناواس از رئال مادرید کیلور ناواس پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال