دلیل جریمه شدن ستاره‌میلان بعد از دربی مشخص شد

تئو هرناندز، ستاره فرانسوی میلان، به جز یک جلسه محرومیت با جریمه نقدی نیز روبرو شده است....

به گزارش "ورزش سه"، ابتدای هفته دو تیم اینتر و میلان در دربی حساس دلامادونینا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی جذاب نهایتاً با پیروزی ۲-۱ شاگردان استفانو پیولی خاتمه یافت. این مسابقه خالی از حاشیه هم نبود؛ در دقایق پایانی بازی تئو هرناندز به‌دلیل خطای خشن روی دنزل دومفرایز از زمین اخراج شد.

این پایان حاشیه‌سازی ستاره فرانسوی نبود چرا که او در هنگام ورود به رختکن با چند ستاره اینتر از جمله لائوتارو مارتینز درگیر شد. او به دلیل خطای خشنی که روی بازیکن اینتر انجام داد یک جلسه از همراهی این تیم محروم شد اما این تنها جریمه در نظر گرفته شده برای مدافع فرانسوی روسونری به حساب نمی آید.

تئو هرناندز به دلیل رفتار تحریک آمیزی که علیه هواداران اینتر انجام داده به پنج هزار یورو جریمه نقدی نیز محکوم شده است. تئو فردا برای دیدار با لاتزیو در کوپا ایتالیا در دسترس خواهد بود اما دیدار آتی سری آ مقابل سمپدوریا که روز یکشنبه در سن سیرو برگزار می شود را از دست خواهد داد.

گفتنی است این ملی پوش فرانسوی به زودی قرارداد جدیدی با روسونری امضا خواهد کرد و مدت حضور خود در این باشگاه را تا ژوئن ۲۰۲۶ تمدید خواهد کرد.

تگ ها


آث میلان تئو هرناندز