دلیل حضور دیبالا در فهرست فروش یوونتوس

باشگاه یوونتوس به این نتیجه رسیده است که جذب پوگبا در مقایسه با حفظ پائولو دیبالا در ارجحیت قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته روزنامه توتواسپورت چاپ تورین تیتر زد که یوونتوس به دنبال فروش پائولو دیبالا است و نام او را در فهرست فروش قرار دارد. خبری که باعث شگفتی هواداران یوونتوس شد.

طبق گزارشات منابع ایتالیایی روز گذشته جلسه‌ای شش ساعته میان آندره‌آ پیرلو سرمربی جدید یووه با آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه، پاول ندود نایب رئیس و فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس برگزار شده که نتیجه این جلسه حمایت از کریستیانو رونالدو برای ماندن در این تیم بوده است، بازیکنی که پس از حذف یووه از لیگ قهرمانان اروپا شایعه جدایی‌اش از جمع راه‌راه‌پوشان تورین مطرح شده است.

در عوض پائولو دیبالا که اخیراً عنوان ارزشمندترین بازیکن سری آ در فصل ۲۰-۲۰۱۹ را به خود اختصاص داد، ممکن است قربانی تأمین بودجه لازم برای یوونتوس به منظور فعالیت‌های این باشگاه در بازار نقل‌وانتقالات شود. بر اساس گزارش توتو اسپورت، یوونتوس ممکن است دیبالای ۲۶ ساله را به‌عنوان بخشی از معامله به خدمت گرفتن پل پوگبا به منچستریونایتد پیشنهاد دهد.

پیرلو برای پست مهاجم نوک به دنبال یافتن گزینه‌ای مناسب است. پیش از این مائوریتزیو ساری سرمربی پیشین یووه خواهان اضافه شدن آرکادیوش میلیک مهاجم لهستانی ناپولی به بانوی پیر بود که پیرلو هم نیم‌نگاهی به او دارد.

دووان زاپاتا مهاجم کلمبیایی آتالانتا گزینه اول یوونتوس برای پست مهاجم نوک است، اما آتالانتا تمایلی به فروش او ندارد. رائول خیمنس مهاجم مکزیکی ولورهمپتون و ادین ژکو مهاجم بوسنیایی رم نیز دیگر گزینه‌های مدنظر یوونتوسی‌ها هستند.

تگ ها


دیبالا کریستیانو رونالدو پل پوگبا منچستر یونایتد یوونتوس