دلیل حضور رییس کمیته جوانان در ازبکستان

رئیس کمیته جوانان می گوید فدراسیون فوتبال ایران این آمادگی را دارد که همکاری همه جانبه‌ای را در خصوص برگزاری مسابقات فوتبال پایه از رده نونهالان تا امید با فدراسیون فوتبال ازبکستان داشته باشد....

به گزارش" ورزش سه"، میرشاد ماجدی - عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته جوانان در خصوص سفر به تاشکند به سایت فدراسیون فوتبال گفت: به دعوت فدراسیون فوتبال ازبکستان برای همکاری در برگزاری مسابقات دو گروه H و I لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، به عنوان یکی از مسئولین برگزاری این مسابقات به این کشور سفر کردم. با اشاره به اهمیت فوتبال پایه و اینکه فوتبال در ازبکستان مانند ایران علاقمندان زیادی دارد، فدراسیون فوتبال ایران اعلام آمادگی می کند تا همکاری همه جانبه‌ای در خصوص برگزاری مسابقات فوتبال پایه از رده نونهالان تا امید را با ازبکستان داشته باشد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون ادامه داد: مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۲۳ به میزبانی ازبکستان برگزار می شود. برهمین اساس با توجه به تقویم برگزاری این مسابقات، طی جلساتی که با مسئولین فدراسیون فوتبال ازبکستان خواهم داشت قصد دارم برتقویت همکاری طرفین برای برگزاری اردوهای آماده سازی مشترک ، دوره های آموزشی، مسابقات دوستانه بین دوکشور تاکید کنم. هم چنین برنامه ریزی مدونی درخصوص فوتبال پایه با این فدراسیون داشته باشیم.

تگ ها


میرشاد ماجدی