دلیل خداحافظی اسکوچیچ از بازیکنان نفت آبادان چه بود؟

حسن نصراصفهانی رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان در مورد جدایی دراگان اسکوچیچ از این تیم صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از  فارس، حسن نصراصفهانی درباره خداحافظی اسکوچیچ در رختکن با بازیکنان و دلایل این تصمیم ناگهانی عنوان کرد: او بیماری دارد و چون یک مسئله شخصی است نمی توانیم بیماری او را تشریح کنیم. خودش هم دوست ندارد در موردش حرف بزند. 
وی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد این بهانه است و اگر نیست چرا در تعطیلی لیگ این موضوع را مطرح نکرده است، گفت: این موضوع اصلا بهانه نیست. اتفاقا از همان قبل از تعطیلات بحث‌هایی اسکوچیچ با باشگاه داشت اما ما نپذیرفته بودیم و اکنون بحث جدایی‌اش را جدی‌تر دنبال می‌کند. ما هم تصمیم‌گیری را به بعد از بازی با پرسپولیس در هیئت مدیره موکول کرده‌ایم.
رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت آبادان در خصوص اینکه آیا او با وجود خداحافظی از بازیکنان در بازی با پرسپولیس روی نیمکت است، تصریح کرد: بله او برای بازی با پرسپولیس قطعا روی نیمکت هست. بعد از این مسابقه تصمیم‌گیری خود را اعلام می‌کنیم. البته از شب گذشته اخباری در فضای مجازی می‌چرخد مبنی براینکه بین دو نیمه این خداحافظی صورت گرفته که اصلا صحت ندارد. نمی‌دانم کدام خبرنگار در بین نیمه در رختکن بوده که چنین اخبار کذبی را منتشر می‌کنند. ما دوست داریم اسکوچیچ بماند و خودش هم گفته با آبادان مشکلی ندارد اما به دلایل شخصی این تصمیم را گرفته و حتی گفته نمی‌خواهد به تیم دیگری در ایران برود. 
نصراصفهانی تاکید کرد: او اگر قصد داشت از نفت آبادان برود همان موقع که بحث‌هایی در مورد حضورش در تیم ملی بود این صحبت‌ها را مطرح می‌کرد اما واقعا مسئله او تیم عوض کردن نیست.

بیشتر بخوانید:

اسکوچیچ: در ایران ناامنی احساس نکردم

اسکوچیچ به شایعات پایان داد

تگ ها


صنعت نفت آبادان دراگان اسکوچیچ لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال