دلیل خشم رونالدو برابر مجارستان چه بود؟ (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و ۳۶ ساله در بین نیمه دیدار برابر مجارستان از دست دیگو ژوتا شاکی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال در اولین گام در رقابت های یورو ۲۰۲۰ شروع درخشانی داشت و با سه گل موفق به غلبه بر مجارستان شد. البته این تیم تا دقیقه ۸۵ در باز کردن دروازه حریف ناکام مانده بود، اما در ۱۰ دقیقه پایانی این اتفاق سه بار رخ داد. کریستیانو رونالدو، ستاره و کاپیتان تیم ملی پرتغال در دقایق پایانی دو بار موفق به گلزنی شده و بهترین بازیکن این مسابقه نیز لقب گرفت.

اما در اواخر نیمه اول بود که دیگو ژوتا، وینگر جوان تیم ملی پرتغال در یک صحنه با خودخواهی موقعیت خوبی را از دست داد و در حالیکه رونالدو در شرایط بهتری قرار داشت، ترجیح داد خودش به سمت دروازه گولاسچی ضربه بزند و شوت او نیز راهی به دروازه نیافت. مطابق انتظار کریستیانو رونالدو از اینکه ژوتا به او پاس نداده عصبانی شد و به این بازیکن جوان اعتراض کرد.

اما ناراحتی رونالدو با شروع نیمه دوم نیز تمام نشد و او هنگام ورود به میدان و در تونل، به سمت دیگو ژوتا بازگشته، جملاتی به زبان آورد و سری به نشانه تاسف تکان داد تا یک بار دیگر ناراحتی خود از پاس ندادن این بازیکن جوان را به او گوشزد بکند.

البته در نهایت کریستیانو رونالدو با به ثمر رساندن دو گل در نیمه دوم، به بهترین گلزن تاریخ رقابت های یورو تبدیل شده و در پایان بازی با چهره ای خندان راهی رختکن شد. رونالدو حالا باسابقه ترین و بهترین گلزن تاریخ یورو محسوب شده و در ادامه تورنمنت به دنبال بهبود رکوردهای خود خواهد بود.

تگ ها


تیم ملی پرتغال یورو ۲۰۲۰ کریستیانو رونالدو